Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="233608"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

У Сумській обласній дитячій лікарні відкрили Сімейну кімнату

Old date:
Current date: 2021.05.07
New date: 2019.12.02
0
28 листопада Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні Сімейну кімнату, яка допомо

28 листопада Фундація Дім Рональда МакДональда відкрила у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні Сімейну кімнату, яка допоможе рідним бути поруч із дітьми, що проходять тривале лікування. Це вже четверта Сімейна Кімната в Україні.

Сімейна Кімната

Сімейна Кімната — це спеціально облаштований комфортний простір у лікарні для батьків і родичів дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. У кімнатах є все необхідне для задоволення побутових потреб сімей, відпочинку та можливості провести час разом, відволіктися від процедур та відчути підтримку близьких. Перебування у них є повністю безкоштовним.

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня — єдиний в області багатопрофільний лікувальний заклад, де надають медичну допомогу дітям від народження до повноліття. Щороку у стаціонарних відділеннях проходять лікування понад 13 000 дітей.

Лікарня відвела простір площею 180 кв. м, завдяки чому Фундація Рональда МакДональда отримала можливість створити найбільшу на сьогодні в Україні Сімейну кімнату. Тут облаштовані чотири спальні з окремими санвузлами, тож відтепер родини можуть залишатись тут на ніч, і навіть жити під час стаціонарного лікування дітей.

Сімейна Кімната

Окрім цього, тут є ігрова кімната, велика кухня та вітальня, пральна машина, телевізор і безкоштовний Wi-Fi. Для комфорту усіх відвідувачів кімната повністю інклюзивна.

У перші ж хвилини роботи до Сімейної кімнати завітали батьки з дітьми, які перебувають у стаціонарі.

Сімейна Кімната

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: