Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271582"]
Материалы на украинском языке

У Києві пройде різдвяна екскурсія для дітей із порушеннями слуху

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2021.12.15
0
Чарівні історії про Різдво жестовою мовою. Напередодні зимових свят у Києві відбудеться різдвяна екскурсія для дітей із поруш

Чарівні історії про Різдво жестовою мовою.

У Києві пройде різдвяна екскурсія для дітей із порушеннями слуху
Напередодні зимових свят у Києві відбудеться різдвяна екскурсія для дітей із порушеннями слуху. Юні глядачі прогуляються святковим містом під розповідь екскурсовода, яку одночасно перекладатимуть жестовою мовою. Організаторами події стали  соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, та агенція «Капітан Київ».

Під час екскурсії діти дізнаються про традиції святкування Різдва, Андріївських вечорниць, Водохреща, історію назви Поштової площі, потішаться веселими розповідями про різдвяний ярмарок, згадають колядки та навіть зіграють у вікторину. Детальніше про програму — на офіційному сайті агенції «Капітан Київ».


Екскурсія «Різдвяні історії для дітей» проходитиме 21 грудня та 22 грудня, початок о 18:00. Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією. Обов’язковою умовою є супровід дитини одним дорослим. Екскурсія рекомендована дітям віком від 9 до 13 років.

Нагадаємо, соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, створює можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі.


«Капітан Київ» — це агенція, яка створює та проводить пішохідні екскурсії Києвом, популяризуючи історію міста та України в креативній формі.


Зазначимо, у репертуарі «Капітан Київ» більше 30-ти екскурсії, які в майбутньому агенція разом із командою «Дивись як чутно» також планують перекласти жестовою мовою.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x