Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279076"]
Материалы на украинском языке

Тренд серед військових: пісня “Під вінницьким дощем” розриває тік-ток

0
Наприкінці весни, в день свого 16-річчя,  юна співачка Darisha (Даріна Красновецька) випустила сингл “Під вінницьким дощем”, написаний

Наприкінці весни, в день свого 16-річчя,  юна співачка Darisha (Даріна Красновецька) випустила сингл “Під вінницьким дощем”, написаний у співавторстві зі співаком ADAM. 

 Майже чотири місяці пісня входила лише в авторські плей-листи на цифрових музичних майданчиках. Та на початку серпня все змінилося: “Під вінницьким дощем” започаткувала тренд у соціальних мережах і раптово стала лейтмотивом безтурботного щасливого підліткового життя наших військових. 

 Автором тренду в тік-ток став військовий 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Андрій Б, який разом зі своїми побратимами записав душевне та щире відео, в якому наші захисники під час бойового виїзду в унісон співали пісню про свої солодкі шістнадцять і перші поцілунки. Цією піснею стала саме композиція Darisha “Під вінницьким дощем”. Відео у виконанні наших бійців так зачепило й розчулило глядачів, що миттєво набрало більше мільйона переглядів та  започаткувало новий тренд серед військових, які почали записувати відео та співати про свою першу закоханість.  


Наразі до тренду долучилося понад сто захисників. А звичайні користувачі почали записувати дуети з нашими воїнами. Оригінальне аудіо артистки також потрапило в тренди. І наразі продовжує набирати популярності.

 До тренду долучилися й відомі особистості, серед яких волонтер Денис Христов та співак Володимир Дантес. 

 Як раніше розповідала сама Darisha, “Під вінницьким дощем” розповідає про перші почуття підлітків, дружбу, безтурботне життя та перше кохання. 

 “Хлопці, ви неймовірні! Це така честь для мене! Після перемоги заспіваємо “Під вінницьким дощем” усі разом”, – прокоментувала Darisha.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал



Статьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты