Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278919"]
Материалы на украинском языке

Співачка IYA презентувала мотиваційний кліп на пісню «ШЛЯХИ» 

0
Українська співачка IYA, яка запам’яталася слухачам з піснею «ШЛЯХИ», вирішила здивувати  шанувальників продовженням музичного ре

Українська співачка IYA, яка запам’яталася слухачам з піснею «ШЛЯХИ», вирішила здивувати  шанувальників продовженням музичного релізу. Саме на цей мотивуючий трек артистка представила прем‘єру  кліпу. Зйомки відбувалися в Україні, режисером виступила сама IYA. 

«Мені подобається створювати свою роботу самій від А до Я. Можливо це про контроль, можливо про творчість, я б назвала це поєднанням. Хочу також подякувати  моєму звукорежисеру, який писав музику для пісні Шляхи — Дмитро Соколов. Він також долучився до кліпу і запропонував  створити екран перешкоди, який до речі він з помічником створив сам прямо на зйомці!», — коментує співачка.

Також IYA зазначає, що головний меседж кліпу — впевнено та наполегливо  йти до своєї мрії, незважаючи на складнощі та  перешкоди на шляху. 


Ідею вирішили передати глядачу у хореографії. 

«Мені загалом дуже подобається поєднання музики і танцю. Цього разу я відчула, що саме чоловіча роль, ще й у танці, дуже потрібна цій пісні! Коли побачила, як відчуває пісню «Шляхи» Сергій Чайка, який став головним героєм у кліпі, я одразу зрозуміла — це він.», — ділиться артистка. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты