Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="222618"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Симптоми кору: про це потрібно знати всім мамам

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.14
0
Кір - досить небезпечне для дитини захворювання. До порівняно недавнього часу ця хвороба нерідко забирала життя дітей, які захворі

Кір — досить небезпечне для дитини захворювання. До порівняно недавнього часу ця хвороба нерідко забирала життя дітей, які захворіли на кір у віці до 5 років. Масова вакцинація проти кору практично очистила простір від вірусу. Однак відмова багатьох батьків від щеплень поступово повертає цю загрозу.

Симптоми кору

Джерело: [email protected]

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке має дуже високу ступінь сприйнятливості. Тобто якщо людина, раніше на кір не хворіла і не щеплена, буде контактувати з хворим на кір — ймовірність захворіти надзвичайно висока. Тому всім мамам дуже важливо знати про симптоми кору, небезпеку та методи боротьби з цією дійсно дуже небезпечною для нещеплених дітей хворобою.

Перші симптоми кору: хвороба починається з високої температури — 38-39 ° С, першіння в горлі, кашлю. У дитини червоніють очі, їй боляче дивитися на світ. На 2-3-й день жар спадає, нежить і кашель посилюються, а на ньобі і слизовій рота навпроти малих корінних зубів з’являються висипання.

Симптоми кору

Джерело: [email protected]

Висип при кору: особливості виникнення. Висип на слизових тримається пару днів, після чого виникає на шкірі з новим стрибком температури. Рожеві цятки і дрібні прищики висипають на спинці носа і за вушками, покриваючи за добу обличчя, шию і верх грудей. На другий день висип спускається на тулуб і плечі, на третій переходить на ручки і ніжки.

Режим — лежимо! Поки малюк температурить, необхідно дотримуватися постільного режиму. Лікування кору має бути симптоматичним: при температурі вище 38,5 ° С дитині можна дати жарознижуючі, біль в горлі знімається полосканнями. Змащувати висипання будь чим не варто. Умивайте дитину теплою водичкою. Купатися можна після того, як спаде жар. Кір є вірусним захворюванням, тому антибіотики можуть знадобитися тільки при приєднанні бактеріальної інфекції.

Симптоми кору

Джерело: [email protected]

Увага: вірус кору прокладає дорогу бактеріям. Вірус кору сильно послаблює імунітет людини, тому ймовірність бактеріальних ускладнень дуже висока. Щоб зрозуміти, чи потрібен антибіотик, лікар може призначити здачу крові на загальний аналіз. Виконуйте всі призначення лікаря, щоб уникнути ускладнень.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: