Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274941"]
Материалы на украинском языке

Що таке ПТСР і чому про це треба знати кожному?

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2022.06.23
0
Фармацевтична компанія «Дарниця» проводить навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу д

Фармацевтична компанія «Дарниця» проводить навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу для пацієнтів та лікарів в рамках великого освітнього проєкту з метою підвищення інформованості українців про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).
За статистикою поширеність посттравматичного стресового розладу в країнах, де відбувалися військові дії, складає від 11% до 50% населення.* Під посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) розуміють стан психічного здоров’я, який може виникати у людей, що пережили або стали свідками травматичної події (війни, бойових дій, стихійної катастрофи, серйозної аварії, терористичного акту чи зґвалтування).

За підтримки компанії «Дарниця» відбулася серія освітніх вебінарів* для лікарів за участі провідних експертіву галузі медичної психологіїта психіатрії. Лекції були присвячені природі ПТСР та його наслідкам, а також способам відновлення пацієнтів з ПТСР у загальнотерапевтичній практиці. Заходи викликали значний інтерес у професійній спільноті: у них взяло участь більше 1700 спеціалістів охорони здоров’я. Зокрема долучилися лікарі-психіатри, неврологи, психологи, дитячі психіатри та неврологи, сімейні лікарі та інші профільні спеціалісти.


Крім організації конференцій для професійного розвитку лікарів, фармацевтична компанія «Дарниця» створила інформаційну платформу про ПТСР. Пацієнти можуть знайти на платформі інформацію про основні прояви ПТСР, дізнатися про потенційні фактори ризику, підходи до лікування та профілактики. Згодом з’явиться і розділ для лікарів з професійними контентом, лекціями від провідних експертів галузі, світовими настановами. Ресурс буде оновлюватися та доповнюватися фаховими  матеріалами.***

«Війна – це неймовірно важке випробування для психо-емоційного стану людей. І, на жаль, багато хто стали свідками травматичних подій, що призвело та призведе до значної поширеності пост-травматичних розладів. Важливо поширювати інформацію про ПТСР усіма можливими способами для запобігання важким наслідкам даного стану. Ми в «Дарниці» створюємо платформу, яка зможе стати інформаційною підтримкою як для людей, що стикнулися з розладом, так і для професіоналів, залучених до діагностики та лікування » — підкреслила к.мед.н, заступниця директора з медичних питань «Дарниці» Лідія Гончар-Чердаклі.


Компанія планує і надалі продовжувати роботу в цьому напрямку, організовувати освітні події, а також спецпроєкти з медіа, такі як з Наш Київ, для підвищення поінформованості з даного питання пацієнтів та лікарів. Адже проблематика ПТСР є надзвичайно актуальною для нашої країни, що знаходиться в стані повномасштабної війни. Як повідомлялося раніше, зокрема офіс першої леді України запустив загальнонаціональну ініціативу щодо зміцнення психічного здоров’я та психосоціальної підтримки громадян.

_______________________________________________________________________________________________

Довідка


ПрАТ Фармацевтична компанія «Дарниця» заснована в 1930 році. З 1998 року «Дарниця» є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному виразі. Стратегічні напрямки розвитку портфеля – кардіологія, неврологія, розв’язання проблем болю.

* Bisson JI, Cosgrove S, Lewis C, et al; Posttraumatic stress disorder. BMJ. 2015 Nov 26351:h6161. doi: 10.1136/bmj.h6161 Dumke L. et al. SSM — Mental Health 1 (2021) 1000052


**«На перехресті неврології та психіатрії. Постравматичні стани», 18 травня 2022 року в партнерстві з Міжнародною асоціацією медицини; «Пацієнт з посттравматичним стресовим розладом – як вчасно виявити та ефективно допомогти», 26 травня 2022 року за підтримки Фонду солідарності на відбудову медицини України Rimon; Фахова школа «Посттравматичний стресовий розлад. Що робити та як діяти?», 3 червня 2022 року в партнерстві з Міжнародною асоціацією медицини


***Платформа є інформаційною та в жодному разі не призначена для самодіагностики та самолікування. При наявності симптомів, зверніться до фахівця.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x