Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260038"]
Материалы на украинском языке

Правильний вибір дитячого повноцінного харчування на період новорічних свят

Old date:
Current date: 2022.05.27
New date: 2020.12.15
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Наближається Новий Рік – дивовижний час, сповнений надій і сподівань, але й турбот у батьків стає ще більше, адже про стільки речей

Наближається Новий Рік – дивовижний час, сповнений надій і сподівань, але й турбот у батьків стає ще більше, адже про стільки речей треба подбати: прикрасити оселю, обрати подарунки для рідних, а також попіклуватися про святковий стіл.
Цього року новорічні свята особливі, адже ви чи не вперше зустрічатимете Новий Рік разом зі своїм малюком. Тож, окрім власних улюблених страв новорічного столу, варто подбати про святкове меню для вашої дитини.

Перші роки життя – це важливий період, коли закладаються основи майбутнього здоров’я та прогресу малюка, що є дуже важливим для його подальшого успішного життя. Дитячий організм у цей час продовжує розвиватися, тож, не дивно, що для цього малюку потрібна безліч поживних речовин, які він може отримати лише з якісним харчуванням.


Новорічні смаколики, звісно, дуже смачні, але не підходять для вашої дитини, адже її травна система ще не достатньо розвинена, аби засвоювати їжу дорослих. Найкращим харчуванням для дітей до 12, а за можливості і до 24 місяців, є грудне молоко – «золотий стандарт» вигодовування. Але за його неможливості з якихось причин батькам треба зважено обирати дитячу суміш для свого малюка.


Вчені усього світу роками проводять дослідження складу грудного молока та його впливу на дитячий організм, аби створити суміш, яка б максимально відповідала віковим потребам дітей, а також удосконалюють стандарти виробництва дитячого харчування.

Одним із виробників, які дотримуються цих стандартів і постійно оновлюють склад власних дитячих сумішей згідно останніх наукових досліджень, є компанія Нутриція – виробник дитячих сумішей Nutrilon Premium+ 3,4, – які відтепер містять формулу Pronutra нового покоління, що включає:


  • Пребіотики «їжу» для корисних кишкових бактерій – ці речовини необхідні для формування корисної мікрофлори, сприяють зміцненню імунітету та знижують ризик розвитку вірусних і бактеріальних інфекцій у дітей, що має особливе значення у період зимових холодів.
  • Постбіотики біоактивні речовини, які виникають внаслідок діяльності корисних кишкових бактерій, – разом з пребіотиками вони зумовлюють системну імуномодулюючу, протизапальну та антиоксидантну дію на дитячий організм і сприяють гарному травленню.
  • Довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти Омега-3/Омега-6речовини, які важливі для розвитку зору, нервової системи та мозку, сприяють інтелекту та підвищенню когнітивних функцій малюка.
  • Оптимальний набір вітамінів і мінералівнеобхідний для повноцінного розвитку дитячого організму у ранньому віці.


Час новорічних свят – це час, який ви можете провести у родинному колі разом зі своєю дитиною: спостерігати, як вона відкриває для себе щось нове і радіє відкриттям, допомагати їй переживати невдачі та забезпечити їй можливість правильно рости і розвиватися. Подбайте, аби цей Новий Рік для малюка був не лише сповненим приємних вражень, а й зробіть правильний вибір, щоб закласти фундамент для його майбутніх досягнень.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x