Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278490"]
Материалы на украинском языке

Пес Патрон: Талісман піротехніків тепер у світі коміксів

0
Собака-сапер Патрон відомий на всю Україну. За рік війни він став національним кумиром, про нього складають пісні та створюють муль

Собака-сапер Патрон відомий на всю Україну. За рік війни він став національним кумиром, про нього складають пісні та створюють мультфільми, а тепер пригоди улюбленого героя є на сторінках коміксу!

У Харкові видали перший ліцензійний комікс про пса Патрона, робота над яким тривала дев’ять місяців.

«З особливим хвилюванням представляю вам результат нашої кропіткої роботи протягом 9 місяців – перший ліцензійний комікс про пригоди національного героя пса Патрона. «Пес Патрон і Шкарпетковий монстр» — неймовірно фантастичний, яскравий та кумедний комікс. Ми доклали надзвичайних зусиль, щоб історія та герої усім припали до душі», — зазначив генеральний директор видавництва “Ранок” Віктор Круглов.


Ідея, сценарій та розробка належать дитячій письменниці Юліті Ран, а до написання історії та деталізації героїв долучився колектив, який опікується Патроном. Багато влучних образів та деталей були придумані саме ними, додає засновник видавництва.

«Художниця Катя Підлісна створила ескіз зображення самого Патрона. Це була дуже довга, кропітка робота з тривалим затвердженням. Навіть псу Патрону показували. Усі залишилися задоволеними (навіть, сам Патрон)», — жартує Круглов.

Передзамовлення на комікс відкрито, а ліцензійні кошти від продажу кожного примірника підуть у благодійний «Фонд Пса Патрона».

Це перший ліцензійний комікс про Патрона, робота над яким тривала  дев’ять місяців. І вийшов комікс дуже яскравим, кумедним та захопливим. На пса-сапера чатують нові пригоди! На цей раз він і його друзі,  Святе Каченя й робот Григорій, перемогли прибульців-агресорів і врятували Землю від здоровезного Шкарпеткового Монстра, який прилетів з далекої галактики.

Ідея та її втілення належить видавництву “Ранок”, але команда пса Патрона долучилася до створення цього унікального коміксу. Неочікувані пригоди захоплять увагу як дошкільнят, так і більш старших дітей — у коміксі детально зображено цілий всесвіт, у центрі якого — Патрон і його друзі.  А ліцензійні кошти від продажу кожного екземпляра надходитимуть у благодійний фонд «Фонд пса Патрона», який збирає добро у вигляді коштів на обладнання, лікування саперів, допомогу сім’ям загиблих саперів та для тваринок, що постраждали від війни.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты