Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="264748"]
Материалы на украинском языке

#ПакетНеПотрібен: акція від ПЛЮСПЛЮС та ПРООН зі скорочення пластикових пакетів

Old date:
Current date: 2022.10.04
New date: 2021.04.12
0
Телеканал ПЛЮСПЛЮС, Міндовкілля та ПРООН розпочали соціальну кампанію для скорочення використання пластикових пакетів. Співпрац

Телеканал ПЛЮСПЛЮС, Міндовкілля та ПРООН розпочали соціальну кампанію для скорочення використання пластикових пакетів. Співпраця включатиме інтеграцію анімаційного проєкту телеканалу ЕКО ПЛЮСПЛЮС для розробки медіаматеріалів соціальної кампанії.

Всеукраїнська соціальна кампанія #ПакетНеПотрібен, що має на меті скоротити використання пластикових пакетів в Україні, стартувала 07 квітня 2021 р. Її завдання – змінити ставлення українців до виробів із пластику, популяризувати відповідальне споживання і переробку пластикового пакування, а також покращити стан довкілля як у великих містах, так і в містечках та на територіях природних зон.

Кампанію організовано Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів (далі – Міндовкілля),  телеканалом ПЛЮСПЛЮС, що входить до складу групи 1+1 media, та Програмою розвитку ООН (далі – ПРООН) в Україні.


Генеральна продюсерка нішевих телеканалів групи 1+1 media Іванна Найда, коментуючи співпрацю, сказала, що для каналу важливо створювати проєкти, які відповідають потребам часу населення України та світу.

«Екологічна ситуація є наразі важливим питанням для багатьох країн, і ми прагнемо бути частиною цієї інформативно-просвітницької місії, – сказала пані Найда. – Раді, що маємо змогу об’єднати зусилля з Міністерством захисту довкілля і разом сприяти формуванню екологічних звичок як дорослих, так і дітей».

У рамках цього партнерства ПЛЮСПЛЮС розробив анімовані ролики для розміщення на медіамайданчиках станцій Київського метрополітену (у планах – розміщення на станціях Укрзалізниці та у вагонах потягів «Інтерсіті»), а також дизайн постерів для метролайтів, сітілайтів і білбордів у Києві. Для розробки матеріалів цієї кампанії  використано сюжет епізоду ЕКО ПЛЮСПЛЮС про пластикові пакети.

У Міндовкіллі зазначили, що пластикові пакети та вироби є справжнім екологічним лихом для планети.

«Декілька хвилин використання тягнуть за собою сотні років розкладання таких відходів у довкіллі. Все більше країн акцентують увагу на цій проблемі та обмежують використання пластику громадянами у повсякденному житті. Пластикові пакети забруднюють землю та воду, від них гинуть тварини, а ще вони небезпечні для здоров’я людей.

Розгортаючи всеукраїнську соціальну кампанію #ПакетНеПотрібен, Міндовкілля спільно з ПЛЮСПЛЮС і ПРООН прагнуть, щоб кожен українець замислився, наскільки нам необхідні пластикові пакети, а діти вже змалку привчалися до правильних екологічних звичок та розуміли важливість збереження природи».

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що ця соціальна кампанія відповідає ключовій місії ПРООН – сприяння сталому розвитку в Україні та в усьому світі.

«Дослідження ООН показало, що з українських річок у Чорне море потрапляє величезна кількість пластику. Ми всі регулярно використовуємо пластикове пакування, проте це не єдиний доступний для нас вибір – адже існує безліч екологічних альтернатив. Мета цієї соціальної кампанії –  підвищити обізнаність українців про те, що кожен може зробити якісь кроки, які сприятимуть побудові більш сталого майбутнього».

У грудні 2020 р. телеканал ПЛЮСПЛЮС домовився про співпрацю з ПРООН задля популяризації сталого розвитку, чистої енергетики й екологічних цінностей. А 17 березня 2021 р. Міндовкілля та телеканал ПЛЮСПЛЮС підписали Меморандум про співпрацю в рамках реалізації соціальної кампанії #ПакетНеПотрібен.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты