Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="265017"]
Материалы на украинском языке

НЕбезпорадні батьки: як боротися з кольками, здуттями та закрепами у малюків

Old date:
Current date: 2022.10.04
New date: 2021.04.16
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Стаття для батьків і опікунів дітей грудного віку, у яких були виявлені проблеми з травленням. Після народження малюк адаптуєт

Стаття для батьків і опікунів дітей грудного віку, у яких були виявлені проблеми з травленням.

Після народження малюк адаптується до нових умов життя: нового оточення, нової їжі. Усі системи дитячого організму дозрівають і вдосконалюються. Через певну незрілість травної системи на початку життя у малюків можуть виникати проблеми функціонального характеру: кольки, закрепи і здуття.

Функціональні кольки – одна з найчастіших проблем, з якою стикаються малюки. При кольках протягом не менше 1 тижня малюк голосно і пронизливо кричить більше 3-х годин поспіль, частіше 3-х разів на тиждень. У разі здуття ― після годування малюк починає плакати, його обличчя червоніє, животик стає твердим. При закрепах малюк спорожняється з більшими інтервалами у часі, може змінюватися консистенція випорожнень. У будь-якому разі для правильної діагностики та виключення більш серйозних проблем необхідно проконсультуватись з педіатром.


Функціональні проблеми травлення є проявом вікових особливостей дитини. Проте вони можуть стати причиною дискомфорту для малюка та серйозного стресу для батьків.

Дієтотерапія – ефективне рішення проблем з травленням у малюка

Згідно з думкою Європейського товариства спеціалістів у галузі дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN), дієтотерапія є ефективним способом вирішення проблем із травленням.

У чому суть дієтотерапії? Якщо ваш малюк на грудному вигодовуванні — слід відкоригувати раціон харчування мами. При кольках та здуттях: виключити з раціону алергени й продукти, що посилюють газоутворення. При закрепах: споживати продукти із послаблюючою дією, продукти багаті на клітковину, пити достатню кількість води. За умови відсутності грудного вигодовування ― потрібно підібрати спеціальну дитячу молочну суміш, обов’язково проконсультувавшись з лікарем.

Спеціальна молочна суміш Nutrilon Комфорт допомагає ефективно усунути найпоширеніші функціональні розлади травлення та комфортно засвоювати їжу завдяки вмісту пребіотиків GOS/FOS (9:1 у дозі 0,8 г/100 мл), бета-пальмітинової кислоти, частково гідролізованого сироваткового білку та зменшеному рівню лактози. Завдяки своїй доведеній ефективності Nutrilon Комфорт є рекомендацією Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів в Україні.

Також молочна суміш Nutrilon Комфорт містить необхідний набір нутрієнтів для нормального розвитку дітей раннього віку, а саме:

  • Спеціальний комплекс IQ Pro з жирними кислотами АА та DНА — сприяє нормальному розвитку нервової системи, мозку та сітківки ока.
  • Збалансований набір із понад 30 вітамінів, мінералів та мікроелементів — сприяє нормальному розвитку організму, зокрема й органів травної системи.

З функціональними проблемами травлення не потрібно миритися – малюку можливо допомогти за допомогою дієтотерапії. Обравши для малюка суміш Nutrilon Комфорт, Ви сприятимете його комфортному травленню без кольок, закрепів і здуття.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты