Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271647"]
Материалы на украинском языке

Мультики в кіно. Українське для малят: перша кінопригода вашого малюка

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.20
0
Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та

Сучасні, добрі, повчальні українські мультфільми існують. Вітчизняні кіноексперти об’єднали свої зусилля, аби знайти, зібрати та показати найкращі українські мультики для малят в одному місці та в зручний час у мережі Multiplex з 13 січня 2022 року. Справжнє родинне свято тепер влаштувати так легко!
Кінокомпанія FILM.UA Group, мережа кінотеатрів Multiplex, українські незалежні студії анімації, за підтримки Державного агентства України з питань кіно представляють спільний проєкт — «Мультики в кіно. Українське для малят».

Вперше на великому екрані зустрінуться герої популярних українських мультсеріалів – «ХОРОБРІ ЗАЙЦІ», «210 добрих справ», «Маленьке містечко» та «Першосвіт». Усі проєкти розроблені українськими студіями, а персонажі мультфільмів спілкуються між собою виключно українською мовою.


Щомісячні кіносеанси для малюків — ексклюзивно в кожному Multiplex країни. Показ першого випуску стартує з 13 січня та триватиме увесь тиждень. Пропозиція обмежена, тож бронюйте квитки заздалегідь. 


Сеанси орієнтовані для дітей віком від 1 року, які традиційно не відвідують кінотеатри через вікові обмеження, та їхніх батьків. Команда проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» врахувала всі особливості малят, аби створити найкращі умови для найвибагливішого глядача:

—        М’яке світло в залі, що не згасатиме впродовж усього сеансу;
—        Тихий звук, що працюватиме на 50% від рівня звичайної потужності;
—        Тривалість одного сеансу не перевищує 30 хвилин;
—        Кожен випуск об’єднує епізоди з різних мультсеріалів, аби маленькі глядачі не занудьгували;
—        Щомісяця в кінотеатрах стартує нова збірка, що розвиває історію попередніх мультфільмів, та навчає малюків щораз новому;
—        Сеанси оминають час денного сну малюків та йдуть двічі на день – об 11:00 та о 17:00.

Квитки за спеціальними тарифами можна буде придбати вже з 01.01.2022 року в касах мережі кінотеатрів Multiplex.


Ініціатори проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» кінокомпанія FILM.UA Group та мережа кінотеатрів Multiplex. Це не перша колаборація лідерів індустрії, що спрямована на промоцію вітчизняних кіновиробників та якісного українського контенту. Відтак учасниками проєкту стали:
—        український креативний продакшн Glowberry;
—        продюсерська група Unimage;
—        студія анімації Good Deeds Animation;
—        перший український анімаційний канал для дітей Першосвіт.


За твердженнями учасників, головна мета реалізації проєкту «Мультики в кіно. Українське для малят» – це розвиток українського ринку дитячої анімації та вплив на становлення українського глядача змалечку. За думкою авторів, плекаючи любов до українських мультфільмів із дошкільного віку, можна вплинути на зацікавленість та лояльність до національного продукту в більш глобальному контексті в майбутньому. А сумісний щомісячний перегляд мультфільмів на великому екрані може перетворитися на гарну сімейну традицію та сприяти зміцненню внутрішньородинних зв’язків.


Показ «Мультики в кіно. Українське для малят» триватиме увесь рік. Прем’єра першого випуску мультзбірнику запланована на 13 січня, прокат триватиме тиждень.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x