Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="279160"]
Материалы на украинском языке

«Мистецтво — наша броня»: проєкт, що допоможе митцям-бійцям ЗСУ повернутися до творчості

0
Фестиваль Respublica запустив проєкт «Мистецтво — наша броня», аби допомогти митцям, що вступили до лав ЗСУ, повернутися до творчості. Г

Фестиваль Respublica запустив проєкт «Мистецтво — наша броня», аби допомогти митцям, що вступили до лав ЗСУ, повернутися до творчості. Головне завдання ініціативи — надати артистам ресурси й можливість для рестарту, зняття стресу і ПТСР та повернення до мистецького життя.

 

У межах проєкту для 5 музикантів і гуртів, учасники яких стали на захист України, знімуть 5 кліпів. Це Adm:t, Брем Стокер, Zapaska, Саша Буль та FarInHate. Зафільмують ті пісні, які вони створили під час або перед війною, однак не встигли ані записати, ані поширити. Вони побачать світ у такому порядку:


28 серпня — adm:t;

  • 30 серпня — Брем Стокер;
  • 2 вересня — Zapaska;
  • 5 вересня — Саша Буль;
  • 7 вересня — FarInHate.

Перше відео відзняли для adm:t.

Про артиста 

Андрій Дмитренко — автор музики, текстів, голос і гітара гурту adm:t — з початку повномасштабного вторгнення служить в одній із частин Сил тероборони ЗСУ. Він уже проходив військову службу в 2015–2016 роках, тож питання про те, чим займатися після 24 лютого 2022 року, в Андрія не виникало. Наразі у складі військової частини Сил тероборони ЗСУ він виконує завдання в Донецькій області.

Попри те, що служба забирає багато часу, творці проєкту «Мистецтво — наша броня» змогли хоча б на певний час повернути adm:t до мистецької діяльності і зняли кліп на пісню гурту, написану вже під час війни.

___________________________________________________________________________

Велика війна поставила перед усіма українцями, і культурною спільнотою зокрема, величезні виклики. Передусім йдеться про неможливість продовжувати свою мистецьку та культурну діяльність. Багато українських митців пішли боронити Батьківщину, змінивши музичні інструменти на зброю

Усі артисти, що перебувають наразі в Україні, потребують відновлення. Адже музикант, який не грає понад рік, чи танцівник балету, що багато місяців не тренувався в залі, будуть довго повертатися у форму. Великою загрозою в майбутньому стає їхня депрофесіоналізація та декваліфікація, що неабияк ускладнить повернення до професійного життя.

Творці проєкту «Мистецтво — наша броня» уважно слідкували за діяльністю митців, які виступали на фестивалі Respublica, під час війни та аналізували, хто чим займається, як себе почуває, де перебуває, що створює і як змінив свою діяльність. Таким чином було обрано артистів, які насамперед потребують реабілітації і рестарту для відновлення творчої діяльності.

Знімальна команда проєкту — Yuzhane Production.

Проєкт реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду

Сторінки проєкту: 

https://www.facebook.com/respublicafest

https://www.instagram.com/respublica_fest/


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты