Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220397"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Інфаркт: 2 небезпечних симптоми, як розпізнати і врятувати собі життя

Old date:
Current date: 2021.04.20
New date: 2019.07.29
0
Вчасно розпізнати інфаркт міокарда - це значить, врятувати собі життя! Хоча, за статистикою, жінки в два рази рідше страждають в

Вчасно розпізнати інфаркт міокарда — це значить, врятувати собі життя!

Інфаркт симптоми

Джерело: [email protected]_salih

Хоча, за статистикою, жінки в два рази рідше страждають від інфаркту, смертність у слабкої статі від серцевої недостатності вище: 52% (у чоловіків — 48%). Це пов’язано з тим, що симптоми розвитку інфаркту у жінок більш розпливчасті. Крім того, ми схильні переносити хвороби на ногах, і тільки коли нам стає зовсім погано, звертаємося до лікаря. Але пам’ятайте: при інфаркті міокарда будь-яке зволікання може бути фатальним!

ЩО ТАКЕ ИНФАРКТ МІОКАРДА?

Інфаркт міокарда — це гостра форма ішемічної хвороби серця, при якій відбувається некроз (омертвіння) частини серцевого м’яза. Це загрожує зупинкою серця і смертю пацієнта, причому хвороба розвивається стрімко, справу вирішують хвилини. Якщо вчасно надати допомогу, пацієнт, після лікування, зможе жити повноцінним життям. Але для того, щоб попередити розвиток інфаркту міокарда, необхідно вчасно його розпізнати.

 Інфаркт симптоми

Джерело: pixabay.com

ОЗНАКИ ІНФАРКТУ

 1. Напади задишки, які виникають навіть при незначному фізичному навантаженні. Іноді буває, що задишка з’являється при різких поворотах корпусу.
 2. Біль в області грудей. Пекучий біль, відчуття здавлювання, печіння або поколювання, може спостерігатися не тільки в лівій частині грудної клітини. Ці симптоми можуть поширюватися на верхню частину живота, віддавати в плече, шию, навіть потилицю або щелепу. Біль, як правило, триває близько півгодини, потім затихає, але через якийсь час виникає знову.

Якщо спостерігаються ці два симптоми, слід негайно викликати «швидку»!

Є й інші симптоми, які можуть побічно вказувати на розвиток інфаркту міокарда.

 • Різке падіння артеріального тиску.
 • Підвищене потовиділення, причому навіть в прохолодному приміщенні.
 • Оніміння рук і втрата чутливості кінцівок. Зазвичай у випадках насувається інфаркту оніміння починається з пальців і доходить до передпліччя.
 • Нудота, запаморочення.
 • Порушення координації: рухи нагадують людини, що злегка випила.
 • Проблеми з промовою: вона стає невиразною.
 • Тривога, паніка, страх.
 • Стан, що нагадує напад панкреатиту: нудота, блювота, біль у верхній частині живота.
 • Проблеми із зором, головний біль.
 • Стан, що нагадує астматичний напад.
Інфаркт симптоми

Джерело: instagram @helix.bryansk

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ІНФАРКТІ  

 1. Після того, як ви викликали «швидку», необхідно покласти хвору людину на ліжко, підклавши під голову подушку — так, щоб верхня частина тулуба була злегка піднята.
 2. Забезпечте приплив свіжого повітря: відкрийте вікно, звільніть ремінь, розстебніть воріт.
 3. Дайте заспокійливий засіб: валеріану, корвалол, валокардін. Це допоможе впорається зі страхом і панічною атакою, яка часто буває при серцевому нападі.
 4. Поки не приїхала допомога, необхідно також дати нітрогліцірін. Якщо хворий відчуває сильний біль, можна дати таблетку анальгіну.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: