Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="258541"]
Материалы на украинском языке

«Хоробрі зайці»: коли прем’єра нового мультсеріалу для дошколят

0
Телеканал ПЛЮСПЛЮС не припиняє дивувати та радувати своїх глядачів світовими прем'єрами. 5 грудня, у суботу, о 13:00 на екрани каналу в

Телеканал ПЛЮСПЛЮС не припиняє дивувати та радувати своїх глядачів світовими прем’єрами. 5 грудня, у суботу, о 13:00 на екрани каналу виходить мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ.

коли прем'єра мультсеріалу "Хоробрі зайці"

Джерело: ПЛЮСПЛЮС

Мультсеріал створений за ідеєю креативного продакшену Glowberry (Україна) в ко-продакшені з анімаційною студією Anima (Іспанія). Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка Анна Сарвіра, яка наразі є арт-директоркою проєкту.

Мультсеріал для дошколят BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику подорож, щоб пізнати різноманітний світ і зустріти нових друзів.

Головні герої Боп і Бу мандрують Зайце-бусом разом зі своєю родиною, зустрічаючи різних друзів. Вони дуже відрізняються один від одного, та, незважаючи на це, їм вдається познайомитися і подружитися. Адже Хоробрі Зайці впевнені: «Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом».


Про що мультсеріал "Хоробрі зайці"

Джерело: facebook.com/thebravebunniesUA

Мультсеріал включає 52 серії по сім хвилин кожна. Іванна Найда, генеральна продюсерка нішевих каналів 1+1 media, коментує:

«Ми завжди підтримуємо формати, де у візуально-сприятливий для глядачів ПЛЮСПЛЮС спосіб розповідають про дружбу, навчають етичній поведінці у суспільстві та сім’ї, щирості у вчинках, а також спонукають бути відкритим до пригод у житті та пізнавати світ.

ХОРОБРІ ЗАЙЦІ/BRAVE BUNNIES – мультсеріал, який в простій і веселій формі показує дошколятам, як спілкуватися з іншими дітьми, незважаючи на всі відмінності. Пишаємося розвитком українського анімаційного дитячого продакшену з кожним роком все більше».

Найближчим часом відбудеться міжнародна прем’єра українського анімаційного серіалу BRAVE BUNNIES на таких світових телеканалах, як Nick Jr. (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль) та Milkshake! (Велика Британія).

Глобальним дистриб’ютором першого сезону мультсеріалу є анімаційна студія Aardman Animations, що базується в Бристолі (Велика Британія) та має такі нагороди як BAFTA, Оскар та Канські Леви.

Хоробрі зайці

Джерело: facebook.com/thebravebunniesUA

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ додає:

«Ми дуже радi, що українські глядачі першими у світі познайомляться з Хоробрими Зайцями саме на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Наша талановита міжнародна команда з багатьох країн з великою любов’ю працювала над цим проєктом, щоб зробити його цікавим для дітей з різних куточків світу.

В роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб враховувати вікові особливості та інтереси дошколят, а також важливі питання їхньої першої соціалізації. В нашому серiалi головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним».

В складі міжнародної команди, що створює мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ також головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом.

Вмикайте телеканал ПЛЮСПЛЮС наступної суботи, 5 грудня, о 13:00, щоб подивитися прем’єру мультсеріалу всією родиною. Слідкуйте також за новинами та героями анімації у Facebook.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты