Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251215"]
Материалы на украинском языке

Фільм «Мій друг містер Персіваль» на екранах з 23 липня: розігруємо квитки!

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.07.20
0
23 липня в український прокат виходить сімейний пригодницький фільм «Мій друг містер Персіваль» з програми «Чілдрен Кінофест».

23 липня в український прокат виходить сімейний пригодницький фільм «Мій друг містер Персіваль» з програми «Чілдрен Кінофест».

Мій друг містер Персіваль
Приймайте участь у розіграші⇒

За сюжетом, успішний бізнесмен і щасливий батько сімейства згадує своє дитинство, яке він провів на прихованому від усього світу березі океану. Він повинен розповісти своїй онучці незвичайну історію хлопчика на прізвисько Шторм і пелікана-сироти — Містера Персиваля. Історію небезпечних пригод і дивовижної дружби, яка вплинула на все його життя.


«Мій друг містер Персіваль» був обраний в якості фільму-відкриття щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» і посів друге місце міжнародної конкурсної програми за підсумками глядацького голосування.

Мій друг містер Персіваль


Фільм заснований на світовому бестселері Коліна Тіле «Storm Boy» і однойменній популярній відеогрі. Оповідь про маленького хлопчика і його неймовірну дружбу з пеліканом-сиротою у відокремленому південно-австралійському Національному парку Куронг майже 50 років захоплює і хвилює читачів по всьому світу. Режисер Шон Сіт побачив оригінальний фільм «Штормик і містер Персіваль» після переїзду до Австралії в 12 років. Картина назавжди запам’яталася Шону як глибоко емоційне кінематографічне переживання.

Приймайте участь у розіграші⇒


Роль дорослого Шторміка виконав Джеффрі Раш — володар премії «Оскар», трьох премій Британської кіноакадемії, двох «Золотих глобусів», чотирьох премій гільдії кіноакторів, двох премій Американського інституту кіномистецтва і двох премії ім. Гелпманна за роботи в театрі. Він є одним з небагатьох акторів у світі, що володіють «потрійною короною акторської майстерності» — преміями «Оскар», «Еммі» і «Тоні». «Мій друг містер Персіваль» став дебютною роботою у кіно для 13-річного Фінна Літтла, виконавця головної дитячої ролі.

Мій друг містер Персіваль

Однією з головних особливостей фільму стали зйомки живих пеліканів. Перед продюсерами стояли два завдання: як максимально задіяти реальних птахів у сценах і як встановити відчутний зв’язок між тваринами і головним героєм. Щоб домогтися цього, роботу треба було почати за кілька місяців до препродакшна фільму — і ризикнути, підключивши до проекту дресирувальників. Було знайдено, врятовано і вирощено п’ять птахів.


Мій друг містер Персіваль

Робота з птахами, що зображали у фільмі трьох персонажів — містера Професори, містера Президента і містера Персиваля — була схожа на кастинг справжніх акторів на роль. «У пеліканів дуже сильні і різноманітні характери», — каже режисер Шон Сіт, — «Крім того, вони все навчилися різним трюкам. Деякі добре грали у хованки, інші добре літали, тому ми могли робити вибір виходячи з їх умінь».

Мій друг містер Персіваль


«Мій друг містер Персіваль» виходить в український прокат у четвер, 23 липня.


Приймайте участь у розіграші⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x