Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278216"]
Материалы на украинском языке

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» розпочинає приймати благодійні внески у криптовалютних платежах

0
Україна входить до трійки лідерів з використання криптоактивів. А також до топ-3 країн, що найбільше підтримують концепцію метасві�

Україна входить до трійки лідерів з використання криптоактивів. А також до топ-3 країн, що найбільше підтримують концепцію метасвіту. Тому використання благодійних внесків у криптовалютних платежах є однією з найширших можливостей для розвитку благодійності в Україні.

Благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» розпочала партнерство з Whitepay та WhiteBIT, і відтепер допомагати родинам важкохворих дітей та потерпілим від війни можна через внески криптовалютою. Зробити це можна на платформі.

Стрижнева програма БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — Сімейні кімнати Рональда МакДональда — вже 170 000 разів допомогла батькам і важкохворим дітям бути поруч у лікарнях в комфортних умовах. З початком повномасштабного вторгнення, Фундація також запустила програми підтримки потерпілих від війни. Наразі активно діє програма “Продуктові набори”: більше 180 000 разів родини ВПО, у прифронтових і деокупованих районах отримали життєво важливу їжу. 


Застовування рішення Whitepay, що швидко й зручно конвертує криптовалютні пожертви в гривні, надає нові можливості для збільшення допомоги українцям, адже раніше БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» такі платежі не приймала. Компанія Whitepay  підтримує понад 140 криптовалют.

Довідка

WhiteBIT — одна з найбільших криптовалютних бірж у Європі, що пропонує продукти та інструменти як для досвідчених трейдерів, так й нових учасників ринку. WhiteBIT була заснована у 2018 році. Коріння команди — українці. На цей час компанія налічує 1000 фахівців. На біржі представлено понад 350 торгових пар, 270 активів та 10 державних валют. Найвищий середньодобовий обсяг торгів становить понад $2,5 млрд.

Whitepay — SaaS-компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійності: криптоеквайринг, POS-термінали та платіжні сторінки. Компанія Whitepay одразу після початку війни запустила збір криптовалюти на потреби захисників. За допомогою Whitepay вже зібрано понад $2 000 000 , і кількість пожертв зростає з кожним днем. Компанія співпрацює з 50+ фондами, які допомагають як військовим, так і українцям, які постраждали від війни. Окрім БО «Фундація Дім Рональда МакДональда», у списку фандрайзингова платформа United24, БФ Tabletochki, БФ Dobro.ua, Благодійний фонд Сергія Притули та інші.

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» — благодійна неприбуткова організація, що створює та підтримує програми задля покращення здоров’я та добробуту дітей і їхніх родин, а також розвиває сімейно орієнтований підхід в медичному догляді. З 2017 року Фундація відкрила й утримує шість Сімейних кімнат Рональда МакДональда в державних лікарнях Києва, Львова, Вінниці, Сум, Рівного і Харкова (наразі зачинена). З початку війни Фундація запустила додаткові програми підтримки сімей, що потерпають від війни. Сума допомоги 2022 року склала понад 100 000 000 грн. 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты