Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267109"]
Материалы на украинском языке

9 ознак порушень в щитоподібній залозі

0
Щитоподібна залоза розташована на передній поверхні шиї та має форму метелика. Вона відповідає за вироблення йодовмісних гормоні�

Щитоподібна залоза розташована на передній поверхні шиї та має форму метелика. Вона відповідає за вироблення йодовмісних гормонів, які необхідні для нормальної роботи всього організму. Зниження функцій залози може спричинити ряд проблем зі здоров’ям. Розповідаємо, які ознаки вказують на неправильну роботу органу і що з цим робити.

9 ознак порушень в щитоподібній залозі

Джерело: freepik

За даними ендокринологів порушення у щитоподібній залозі можуть виникати з двох причин: через велику або занадто низьку концентрацію її гормонів. Як розповіла фахівець Марія Васильєва в нещодавньому інтерв’ю, про проблеми з щитоподібною залозою можуть свідчити різні симптоми.

Однією з найбільш явних ознак є локальний прояв проблеми.Так, проблема може проявитися у вигляді збільшеної щитоподібної залози (зобу). Ця патологія нерідко свідчить про брак йоду в організмі або ж про його надлишок. Також зоб здатний утворитися через появу вузлів в залозі.

9 ознак порушень в щитоподібній залозі

Джерело: Fotolia

Які ще ознаки вказують на проблеми з щитоподібною залозою? Ці симптоми легко переплутати з іншими захворюваннями, тому при відсутності будь-яких вірусних хвороб (застуди, грипу) слід звернутися до ендокринолога.


  • Пирхота в горлі,
  • труднощі з ковтанням твердої їжі.

За даними лікаря, такі порушення з’являються через тиск збільшеної залози на трахею та стравохід. Крім того, порушення в залозі можуть бути спровоковані недоліком гормону, який вона виділяє.

У такому випадку при патології спостерігатимуться такі зовнішні симптоми:

  • слабкість,
  • сухість шкіри,
  • випадання волосся,
  • стрес,
  • тремор,
  • відчуття ніби очі витрішкуваті.

Якщо ви помітили у себе зазначені симптоми, обов’язково пройдіть обстеження в ендокринолога і здайте необхідні аналізи.



Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты