Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="220945"]
Материалы на украинском языке

7 зіркових красунь, які вкрали чужих чоловіків

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2021.02.02
0
Представляємо 7 українських і російських зірок, які спокусили чужих чоловіків. ОЛЯ ПОЛЯКОВА Коли співачці було 19 років, вона ви

Представляємо 7 українських і російських зірок, які спокусили чужих чоловіків.

Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: [email protected]

ОЛЯ ПОЛЯКОВА
Коли співачці було 19 років, вона виступала на дні народження у майбутнього чоловіка. Виступ настільки сподобалося імениннику, що він захотів особисто познайомитися зі співачкою, і у пари закрутився бурхливий роман, а потім він взагалі пішов від дружини, з якою прожив у шлюбі не один рік, і одружився з Олею.

Головним козирем Полякової в той час була молодість і можливість народити дитину, тоді як екс-дружина олігарха не могла мати дітей. На сегодняйшій день Оля і Вадим разом вже більше 16 років і за цей час стали батьками двох дочок.


Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: Instagram @polyakovamusic

ВІРА БРЕЖНЄВА

Віру Брежнєву по праву можна вважати шикарною жінкою, яка розбиває серця чоловіків. Довгий час у неї був роман з одруженим чоловіком — Михайлом Кіперманом, який незабаром покинув свою дружину заради молодої красуні. У 2009-му у пари народилася дочка Сара.


Але шлюб з бізнесменом не склався і в 2012-му році подружжя розлучилося, тоді ж з’явилися перші чутки про те, що між композитором Костянтином Меладзе і Вірою Брежнєвою відбувається службовий роман. Меладзе пішов від дружини після 19 років сімейного життя, але категорично заперечував стосунки з молодою співачкою. Однак, незважаючи на спростування, восени 2015 року зіркова пара одружилася.

Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: instagram @ververa

АЛЬБІНА ДЖАНАБАЄВА

Екс «ВІА Гра» Альбіна Джанабаєва закохалася в брата свого продюсера — Валерія Меладзе. Довгий час дівчина співала в бек-вокалі у співака, поки у них не зав’язався бурхливий роман, який привів до великого скандалу, оскільки Альбіна завагітніла. Незабаром, Валерій все таки пішов з сім’ї і офіційно і одружився на Джанабаєвої. Сьогодні пара щаслива, виховує двох синів: Костянтина Меладзе і Луку Меладзе, та очікує на появу третьої дитини.


Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: instagram @albinadzhanabaeva

ВІКА З «НЕАНГЕЛІВ»

Смілива й зухвала Віка (справжнє ім’я — Катя) ще в далекому 2006-му підкорила серце продюсера Юрія Нікітіна, який захопився новою підопічною, забувши про дружину Ольгу Горбачову, яка під час роману коханого була вагітною.

Втім, дружина змогла пробачити чоловікові його швидкоплинні захоплення, і зараз Нікітін і Горбачова живуть душа в душу, навіть зіграли весілля в липні 2016 року.


Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: Instagram @yuriynikitin

АНАСТАСІЯ ЗАВОРОТНЮК

Відомий актор Сергій Жигунов кинув свою дружину Віру Новикову, з якою прожив у шлюбі 24 роки і пішов до своєї колеги — актриси Анастасії Заворотнюк, це сталося після зйомок серіалу «Моя прекрасна няня» в 2005-му році.

Правда, союз цієї пари тривав недовго і незабаром актори розлучилися, після чого Жигунов повернувся до дружини, а Заворотнюк вийшла заміж за за фігуриста Петра Чернишова.


Анастасія Заворотнюк, Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: instagram @a_zavorotnyuk

ЄЛИЗАВЕТА БОЯРСЬКА

Роман Єлизавети Боярської і Максима Матвєєва почався під час зйомок фільму «Не скажу» в 2009-му. А на прем’єрі картини «Адмірал» закохані вперше з’явилися разом, тримаючись за руки. Там зірка представила Максима, як свого нового хлопця, незважаючи на те, що її обранець був одружений на актрисі Яні Сексте. Але незабаром Матвєєв з’їхав від законної дружини на знімну квартиру, а потім зовсім подав на розлучення.

Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: [email protected]

ХРИСТИНА АСМУС

Колишня дружина Гаріка Харламова Юлія Лещенко стверджує, що їх благополучний семирічний шлюб зруйнувала зірка серіалу «Інтерни» Христина Асмус.

В інтерв’ю Юлія прокоментувала:


Час покаже, яким буде їх союз, але розбивати чужі сім’ї — не кращий спосіб будувати особисте життя, і світитися в пресі.


Проте, актор довго заперечував свій роман з Христиною, але почуття все-таки спонукали його піти від дружини і одружитися на 28-річній актрисі. Пара оформила стосунки в 2013-му році, а в 2014-му у них народилася дочка Настя. У минулому році зіркова пара офіційно розлучилася.

Оля Полякова, Вєра Брєжнєва, Альбіна Джанабаєва

Джерело: [email protected]


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x