Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248928"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 симптомів, що вказують на камені в нирках

Old date:
Current date: 2021.06.19
New date: 2020.06.15
0
Камені, які утворюються в нирках, називаються нирковими каменями. Про наявність каменях в нирках можна навіть не здогадуватися аж

Камені, які утворюються в нирках, називаються нирковими каменями. Про наявність каменях в нирках можна навіть не здогадуватися аж до появи перших очевидних симптомів.

камни в почках

Джерело: Freepik

Ця патологія зазвичай утворюється через порушення обміну речовин, нестачу питної води в організмі, а також із-за вживання шкідливої ​​їжі — солоної, жирної та смаженої.

Зокрема, медики акцентують увагу на тому, що вкрай важливо дотримуватися правильного питного режиму, адже при недостатньому споживанні води ризик розвитку ниркових каменів стрімко зростає.

Крім того, необхідно обмежити споживання солі, адже висока кількість натрію в раціоні підвищує вміст кальцію в сечі, який згодом і створює камені в нирках.

Пропонуємо дізнатися про головні симптоми каменів в нирках, які повинні вас насторожити.

СИЛЬНИЙ БІЛЬ

камни в почках

Джерело: Freepik

Утворення каменів у нирках викликає нестерпний біль. Медики попереджають, що ні в якому разі не можна ігнорувати сильний (хвилеподібний) біль, який зазвичай локалізується в нижній частині живота, спині або боці. Якщо у вас раптово виникли гострі хворобливі відчуття — негайно зверніться до лікаря.

НУДОТА ТА БЛЮВОТА

Одним з неочевидних симптомів каменів в нирках є нудота і навіть блювота. Разом з нудотою і блювотою також може з’явитися сильна блідість. Вся річ у тому, що камінь порушує нормальну роботу нирки, в результаті чого починається інтоксикація організму, симптоми якої схожі на отруєння.

камни в почках

Джерело: Freepik

КРОВ У СЕЧІ

Ниркові камені — одна з головних причин виникнення крові в сечі. Також важливо звертати увагу на процес сечовипускання. Якщо ви відчуваєте часті позиви до сечовипускання або помітили кров у сечі — терміново зверніться до лікаря.

ДИСКОМФОРТ У СИДЯЧОМУ ПОЛОЖЕННІ  

Ще одним симптомом цієї патології є дискомфорт в сидячому положенні. Іноді камені в нирках також можуть викликати дискомфорт навіть в лежачому положенні, в результаті чого у людини порушується сон, так як вона постійно змінює позу в прагненні знизити неприємні відчуття. Це відбувається у зв’язку з тим, що в таких положеннях тіла зростає тиск на болючі ділянки з нирковими каменями.

камни в почках

Джерело: Freepik

ПІТЛИВІСТЬ

Мало хто знає, що сильна пітливість, особливо в нічний час доби, може сигналізувати про наявність ниркових каменів. Це пов’язано з тим, що при цій патології збільшується кількість гормонів, які впливають на частоту серцевих скорочень і кров’яний тиск.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: