Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248935"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

5 продуктів, які покращують стан судин

Old date:
Current date: 2021.06.12
New date: 2020.06.15
0
Кровоносні судини відіграють дуже важливу роль в нормальному функціонуванні всіх органів людини. Тому дуже важливо дбати про їхн

Кровоносні судини відіграють дуже важливу роль в нормальному функціонуванні всіх органів людини. Тому дуже важливо дбати про їхнє здоров’я. Можна, звичайно, приймати спеціальні препарати, для поліпшення стану кровоносних судин, а можна просто вживати в їжу продукти, які подбають про ваші судини.

симптомы, продукты для сосудов, продукті для здоровья, сосуды

Джерело: unsplash

Після довгих досліджень вчені склали список з 5 продуктів, які сприятливо впливають на кровоносні судини в організмі людини. Саме про них і піде мова нижче.

АВОКАДО

Завдяки великій кількості корисних вітамінів та мінералів, авокадо сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину, що, в свою чергу, мінімізує небезпеку утворення тромбів у судинах. А вітамін Е (який в авокадо в надлишку) не дозволяє тиску сильно знижуватися, що особливо важливо для гіпотоніків. Оптимально з’їдати одне авокадо в день.

симптомы, продукты для сосудов, продукті для здоровья, сосуды

Джерело: unsplash

ЛОСОСЬ

Жирні сорти риби сприяють очищенню судин, а також запобігають утворенню від різного роду відкладень, які можуть блокувати кровотік. Вживайте рибу два-три рази на тиждень і забудьте про проблеми з судинами.

ЧАСНИК

Часник — відмінний засіб для профілактики атеросклерозу, а також він зміцнює стінки судин. Вживати часник слід кілька разів на тиждень, причому як в сирому вигляді, так і додаючи в супи, страви, заправки для салатів та маринади. Особливість часнику в тому, що після термічної обробки він практично не втрачає свої властивості.

симптомы, продукты для сосудов, продукті для здоровья, сосуды

Джерело: unsplash

ГРАНАТ

Гранат в цілому позитивно впливає на кровоносну систему. Завдяки антиоксидантам, що містяться в цьому фрукті, покращується кровообіг, а накопичення тромбоцитів — знижується. Гранат або гранатовий сік (краще, звичайно ж, натуральний) можна вживати щодня.

МИГДАЛЬ

Мигдаль також сприяє зниженню поганого холестерину в крові. Це можливо завдяки вмісту в ньому корисних жирів та магнію. Досить з’їдати по невеликій жмені мигдалю 3-4 рази в тиждень й поліпшення в самопочутті не змусять себе довго чекати.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: