Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="244054"]
Материалы на украинском языке

5 ознак того, що ви перехворіли на коронавірус

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2020.04.22
0
У ВООЗ вже давно повідомили про те, що захворювання на коронавірус може протікати безсимптомно або з незначними симптомами, типови

У ВООЗ вже давно повідомили про те, що захворювання на коронавірус може протікати безсимптомно або з незначними симптомами, типовими для звичайного ГРЗ. Але як же тоді зрозуміти — перехворіли ви цим вірусом або все ще перебуваєте в групі ризику?

 коронавірус ознаки

Джерело: freepik

Фахівці з Оксфордського університету вивели п’ять важливих специфічних симптомів, які точно допоможуть визначити перенесли ви або хтось із ваших близьких коронавірус.

БІЛЬ В ЖИВОТІ

Варто особливо уважно прислухатися до свого організму. Якщо ви якийсь час відчували біль у верхній частині живота, то це може сигналізувати про проблеми з легенями, якими характеризується коронавірус. Нижня частина легень одна з найбільш уразливих під час вірусу, а значить біль в животі може говорити про вірус. Але, варто розуміти, що це дуже поширений симптом і говорити про те, що він вказує на коронавірус можна тільки в комплексі з іншими ознаками захворювання.


 коронавірус ознаки

Джерело: [email protected]_stal

ДІАРЕЯ

Розлад шлунку — ще одна ознака, яка може вказувати на коронавірус. Китайські фахівці з міста Ухань (де, власне і стався спалах коронавірусу), проаналізувавши симптоматику пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19 прийшли до висновку, що діарея один з супутніх симптомів, що  найчастіше зустрічаються.

ВТРАТА НЮХУ

А ось цей той симптом, який дійсно повинен дуже сильно насторожити. Проблеми з нюхом — це явна ознака не простого ГРЗ, а саме коронавірусу. Такий симптом спостерігався практично у всіх пацієнтів з підтвердженим діагнозом по всьому світу. Так що, якщо ви не відчуваєте аромат квітки або свіжоспеченого пиріжка — варто задуматися.

  коронавірус ознаки

Джерело: Shutterstock

КОН’ЮНКТИВІТ

Якщо ваші очі ні з того, ні з сього почали вас турбувати — ви відчуваєте регулярний свербіж і печіння, близькі кажуть, що ваші очі в буквальному сенсі налиті кров’ю, а в районі вій збирається гній, то можливо це не від того, що ви занадто багато часу проводите за комп’ютером, а через захворювання на коронавірус.

ВТОМА

Ще один симптом, який супроводжує практично кожне захворювання, а значить потрібно розглядати його тільки в комплексі з іншими. Але, тим не менше, якщо ви не висипаєтеся, хоча спите не менше 8 годин і все буквально валиться з рук, то значить потрібно прислухатися до свого організму.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты