Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="223414"]
Материалы на украинском языке

10 продуктів харчування, які не можна вживати разом

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.08.13
0
Багато продуктів, які вже увійшли в звичний раціон багатьох з нас, виявляється, зовсім не поєднуються між собою, на думку дієтологі

Багато продуктів, які вже увійшли в звичний раціон багатьох з нас, виявляється, зовсім не поєднуються між собою, на думку дієтологів. Вони можуть значно підвищувати рівень цукру в крові і викликати проблеми з шлунково-кишковим трактом. Які ж поєднання, що  полюбилися пора виключити з меню?

10 продуктів харчування, які не можна вживати разом

Джерело: [email protected] julia_slim

ЧАЙ З МОЛОКОМ
Деякі англійські традиції харчування врізалися у смак і українцям, наприклад, густа вівсянка на сніданок і, звичайно ж, чай з молоком. Але насправді, додаючи в чай ​​молоко, ви не отримуєте всі корисні властивості цих напоїв. Всі антиоксиданти, які є в чаї зв’язуються з молочним білком і вже не всмоктуються. А кофеїн і теїн в чаї не дасть вам отримати з молока звичайну дозу кальцію, так як знижує до мінімуму його абсорбацию.

АЛКОГОЛЬ ТА КАВА


Дуже часто на вечірці або в гостях ми випиваємо келих вина, який розслабляє. А перед тим, як йти додому, господиня будинку наливає всім кави до десерту, щоб підбадьоритися і закінчити посиденьки на приємній ноті. Але кава після алкоголю — не найкраща ідея, так як кофеїн на час приховує алкогольну інтоксикацію і не дасть вам контролювати свій стан.

10 продуктів харчування, які не можна вживати разом

Джерело: [email protected]_foodblogger

ХЛІБ З ВАРЕННЯМ


Коли вдома немає нічого солодкого, а бігти в магазин не хочеться, всі ми згадуємо про улюблений десерт з дитинства — хліб з варенням. Але насправді, нешкідливий цей десерт тільки в тому випадку, якщо їм не зловживати.

Швидкі вуглеводи, з яких складається і хліб, і варення, дуже підвищують рівень цукру в крові, а якщо з’єднати два джерела швидких вуглеводів за раз, то для організму це величезний удар. Йому доводиться виділяти великі дози інсуліну з підшлункової залози і працювати в кілька разів інтенсивніше.

Якщо бутербродами з варенням ласувати регулярно, це може дуже вплинути на здоров’я підшлункової і створити резистентність до інсуліну, що призведе до діабету.


10 продуктів харчування, які не можна вживати разом

Джерело: Fotolia.com

БУРГЕРИ І ПИВО

Паби та сучасні забігайлівки пропонують до пива традиційну й улюблену всіма чоловіками закуску — соковиті бургери. Але насправді це поєднання — найгірше, що можна придумати в поєднанні з алкогольним напоєм. Ваша печінка буде працювати в два рази інтенсивніше, щоб розщепити жирну котлету і пиво, яке сприймається організмом, як токсин. Це означає, що жир довше буде залишатися в крові набагато довше, погіршуючи загальний стан, ніж якби ви заїдали пиво чимось легшим.


САЛАТИ ЗІ ЗНЕЖИРЕНОЮ ЗАПРАВКОЮ


Не секрет, що багато вітамінів засвоюються тільки з жирними продуктами, інакше вони просто не будуть всмоктуватися. Нове дослідження американських учених показало, що каротиноїди, які є в рослинній їжі, також краще засвоюються в поєднанні з жиром. Це означає, що якщо ви не використовуєте в заправці масла і соусу на жирній основі, то самі ж відбираєте у себе частину корисних речовин з салату.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x