Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275114"]
0-1

Як познайомити собаку з новонародженим, щоб не було проблем

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2022.07.04
0
Коли в будинку повинен з'явитися новий маленький мешканець, а у вас вже живе собака, зовсім нема потреби позбуватися песика. Але під

Коли в будинку повинен з’явитися новий маленький мешканець, а у вас вже живе собака, зовсім нема потреби позбуватися песика. Але підготувати тварину до появи малюка потрібно.

Джерело: Instagram @lena_senchuk

Собаки істоти розумні та вірні, кажуть, рівень їхнього інтелекту можна порівняти з рівнем 3-річної дитини. Вони можуть ображатися, ревнувати і, боятися невідомого та головне, чуйно відчувають зміну до них ставлення господарів. Тому готувати тварину до змін варто розпочати ще до народження дитини, а потім правильно їх познайомити.

Соціальний проект «Безпечне дитинство» разом із зоопсихологом @vitaliya_kononova сформулювали покрокову інструкцію підготовки собаки до зустрічі з новонародженим, правильне знайомство та заходи безпеки.

  1. Внесіть усі необхідні побутові зміни до появи дитини у будинку. Якщо місце для сну собаки, відпочинку або годівлі буде змінено, обов’язково зробіть це заздалегідь.
  2. Не варто пересувати собачий лежак та ставити на це місце манеж за день до повернення з пологового будинку. Так ви допоможете уникнути стресу та не пов’язувати неприємні зміни з малюком.
  3. Спочатку дайте собаці обнюхати речі та подивіться на реакцію. Якщо собака надто збуджується, дайте йому звикнути до запаху та відчути себе спокійніше.
  4. Після цього ви можете дати понюхати ніжку дитини. Не підносьте малюка обличчям до собаки — це допоможе уникнути випадкових травм і дасть тварині можливість почати з найбезпечнішого для неї способу знайомства.
  5. Частуйте та гладьте собаку в присутності дитини. Це допоможе виробити позитивні асоціації з малюком.
  6. Заохочуйте спокійну поведінку і не підводьте собаку до дитини, коли вона надто збуджена.
  7. Не залишайте собаку та дитину наодинці. Навіть, якщо ваш собака не агресивний, він може зацікавитися звуками з манежу і застрибнути туди, ненавмисно травмувавши малюка.

Собаки та діти можуть бути у чудових стосунках. Головне — знати правила, які допоможуть їм стати справжніми друзями.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты