Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274499"]
0-1

Ваша дитина часто плаче?! Чому це ознака хорошої мами?

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2022.09.27
0
Ніщо так не ранить серце матері, як нескінченний дитячий плач. Як реагувати батькам, якщо малюк плаче? Чи варто думати, що діти плачу

Ніщо так не ранить серце матері, як нескінченний дитячий плач. Як реагувати батькам, якщо малюк плаче? Чи варто думати, що діти плачуть лише у поганих батьків?

дитина плаче

Джерело: Fotolia

Кожна вагітність і кожна дитина абсолютно різні, але у маленьких дітей Джордан Харрелл була одна спільна риса: вони були «важкими» дітьми. Історія, якою Джордан, мама трьох дітей та блогер, ділиться з іншими мамами, допомагає нам зрозуміти, що іноді плач – це єдиний інструмент спілкування, доступний вашому малюку і нам потрібно реагувати на нього правильно.

«Спочатку були коліки, потім зубки та отит, потім алергії. Мої довгі ночі (і нескінченні дні) були заповнені дитячим плачем. Я відчувала, що божеволію. Іноді я думала, що більше не винесу цього і просила мого малюка замовкнути хоч на хвилину.

Бувало, ми плакали дуетом, я і мій малюк, і не зрозуміло було, хто перший втомиться. Я вважала себе жахливою мамою, адже всі троє моїх дітей поводилися абсолютно однаково.


А потім я згадала історію, яку мені розповідала моя власна мама.

Вона була зовсім молодою, коли народився мій брат, і він був «важкою» дитиною. Він хотів, щоб мама завжди була поруч із ним і укласти спати його було неможливо.

Дуже знайома ситуація.

дитячий плач

Джерело: [email protected]

Якось, під час недільної служби Джастін як завжди розплакався і мама вийшла, щоб заспокоїти його. Поруч із нею сиділа інша жінка, з малюком такого ж віку, який тихо дрімав на руках матусі.

«У чому ваш секрет? Чому він такий спокійний?», — Запитала моя мама.

«Це не мій рідний син, я його прийомна мати. Він провів перші кілька місяців свого життя, плачучи без зупинок, і його плач завжди залишався без відповіді. Він надто довго плакав, а потім перестав і тепер майже ніколи не плаче».

Після цього у мені щось змінилося. Як би важко мені не доводилося, якою довгою і нестерпною не здавалася мені моя ніч, я згадувала цю розмову і нагадувала собі: плач твого сина це добре. Це означає, що він довіряє тобі і розуміє, що ти завжди прийдеш на поклик. Він плаче, бо знає, що я відповім, я завжди буду поряд.

Мами «важких» дітей, будьте вдячні їм за плач.

Вони не плачуть, бо ви погана мати.

Вони плачуть, бо ви хороша».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты