Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263369"]
0-1

6 емоційних передумов успішної лактації

0
Які умови потрібні жінці для успішного грудного вигодовування? Дитина в змозі сама регулювати секрецію молока у матері, тож мо�

Які умови потрібні жінці для успішного грудного вигодовування?

Емоційні передумови успішної лактації

Джерело: Fotolia

Дитина в змозі сама регулювати секрецію молока у матері, тож молока виробляється саме стільки, скільки їй потрібно в даний момент. У періоди, коли дитина прикладається до грудей рідше, вироблення молока уповільнюється. Окрім цього, існують емоційні передумови успішної лактації.

Довіра

Коли немає довіри, на сцену виходить надлишковий контроль і постійна тривога. Тривожна жінка виробляє гормони стресу, що пригнічують гормони лактації. Вона не може віддатися турботі за малюком і просто отримувати задоволення.

Гнучкість

Ця властивість також дає людині змогу не напружуватися через велику кількість непотрібних приводів. Не створюйте собі стреси на рівному місці. Зустрічайте день із незмінною усмішкою: «Є як є, от і гаразд».


Емоційні передумови успішної лактації

Джерело: Fotolia

Цілеспрямованість

Аби організувати успішне ГВ, іноді потрібні завзятість і готовність йти до кінця. Вирішіть одразу, чи хочете ви годувати грудьми? Якщо так, то будьте готові, що це рішення, можливо, доведеться захищати працею та наполегливістю.

Турбота про себе

Щоб організм мав ресурси для повноцінної лактації, йому потрібен відпочинок і своєчасне задоволення потреб. Сон і харчування мають бути у вашому житті пріоритетами перед прибиранням і миттям посуду!

грудное вскармливание, кормление грудью, сцеживание, расцеживание, кормим грудью, лактостаз, мастит, Ксения Соловей, Молочные реки, консультант по грудному вскармливанию

Джерело: Shutterstock

Готовність віддавати

Лактація — процес віддавання себе на користь малюкові. Аби все було добре, ви маєте бути задоволеною. Адже тоді все виходить легко. А от голодний віддавати не схильний. Якщо ваша внутрішня дитина незадоволена, розраховувати на щедрість не доводиться. Тож подбайте про неї неодмінно!

Відкрите серце

Це означає, що ви не збираєте образи, злобу, роздратування, невдоволення і тому подібних важких почуттів. Якщо ви відчули, що образилися або розсердилися, не залишайтеся в цьому. Звільняйтеся від важких почуттів вчасно — вони отруюють вас, позбавляють радості, спричиняють хвороби. Вчіться проживати, виражати, відпускати почуття. Зберігайте своє серце відкритим.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
ГВ
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты