Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274163"]
Развитие

День вишиванки: творчі ідеї для розваг з дітьми

0
Пропонуємо кілька творчих завдань, які допоможуть нагадати дітям про споконвічні українські традиції створення та носіння вишито

Пропонуємо кілька творчих завдань, які допоможуть нагадати дітям про споконвічні українські традиції створення та носіння вишитого українського одягу. 

День вишиванки: творчі ідеї для розваг з дітьми

Джерело: Freepik

День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. У 2024-му ця дата припадає на 16 травня. До свята ми зібрали кілька творчих ідей для розваг з дітьми.

Кожне завдання можна завантажити і роздрукувати на принтері.

Малюємо орнамент для вишивки

Це завдання (завантажити можна за посиланням) дозволить дитині розвинути творчі здібності, уяву, фантазію та моторику рук. Малюк дізнається, що для створення орнаментів використовуються геометричні фігури: трикутники, хрестики, прямі лінії тощо. А рослинний орнамент складається з пелюсток, листочків та квітів. Після виконання рекомендується придумати власні геометричні та рослинні орнаменти для вишиванок.


Малюємо орнамент для вишивки

Джерело: childdevelop

Скільки вишиванок у родині

Суть завдання (посилання) у тому, що дитина має порахувати кількість вишиванок у родині. Так вона розвине логіко-математичного мислення, фантазію та уяву. Дитині треба розв’язати задачу, за якою необхідно порахувати і записати, яка кількість вишитих суконь і сорочок є у родині, а також розмалювати малюнки вишиванок.

Малюємо орнамент для вишивки

Джерело: childdevelop

Продовжити вишивку

Дане завдання, яке складається з 8 сторінок, має на меті розвинути увагу та координацію дитини. На перших семи сторінках вона повинна продовжити вишивку, повторюючи зображені схеми орнаменту. А вже на останній може створити власні варіанти схем для вишивки. Таким чином, дитина розвиває традиційні навички декоративно-прикладного мистецтва, а також вчиться проявляти творчу свободу та пошук нового. Завантажити можна за посиланням.

Продовжити вишивку

Створити сорочку-вишиванку

Щоб зацікавити дитину українськими традиціями, розвинути її фантазію, моторику рук та творчі здібності, пропонуємо зробити сорочку-вишиванку з паперу. Ви можете прикрасити її намалювавши орнамент або попередньо роздрукувавши готовий варіант. Дивіться у відео, як це просто та цікаво.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты