Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274977"]
Школьник

Українські школярі, які постраждали від війни, зможуть безкоштовно навчатися у найінноваційнішій школі країни 

0
Новопечерська школа у Києві дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, які опинились у складних життєвих ситуац�

Новопечерська школа у Києві дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, які опинились у складних життєвих ситуаціях унаслідок війни. Діти зможуть отримати освіту у школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл країни та світу. Фінансування цілком покриватиме вартість навчання дитини до 11-го класу включно — як прямі, так і додаткові витрати на підручники, форму, харчування, гуртки тощо. Отримати підтримку зможуть як майбутні першокласники, так і учні 11 класу — заявки розглядатимуться від дітей, які вступають цього року до будь-якого класу з 1 по 11. 

Фото: freepik

 

“У цій страшній війні постраждало чимало українських родин. Хтось залишився без домівки, інші – втратили близьких. Новопечерська прагне підтримати сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуціях. Ми даємо можливість навчатися безкоштовно у найкращій школі країни. У такий спосіб наша команда прагне зробити ще один важливий внесок у здобуття спільної перемоги України. Наш фронт — освітній. Тож зосереджуємо сили на ньому ”, — говорить засновниця Новопечерської школи, голова ГС “Освіторія” Зоя Литвин.

Як отримати можливість навчатися у Новопечерській школі?

Оскільки ініціатива орієнтована на підтримку родин, які постраждали від війни, однією з умов участі є написання есе на тему: “Як війна вплинула на мою родину”. Для дітей, які вступають до 1-3 класу, замість есе можна намалювати малюнок і додати короткий опис до нього. На основі розгляду заявок комісія запросить учасників на вступні тестування.


Важливою умовою є академічні здобутки дитини — вони мають бути не нижче середнього рівня, щоб навчання за програмою Новопечерської школи було посильним для дитини. Продемонструвати свої знання учні можуть під час співбесід з командою Школи. Додатково можна прикріпити фото табеля до заявки, якщо є можливість. Остаточне рішення щодо навчання прийматимуть за результатами 4 етапів вступних випробувань. Кожен етап важливий.

Якими будуть 4 етапи вступних випробувань:

  1. Подача заявки. Це можна зробити до 15 липня включно за посиланням. 
  2. Вступні тести. Вчителі Новопечерської школи перевірять знання з математики, української та англійської мов.
  3. Індивідуальна співбесіда з психологом.
  4. Знайомство Школи з дітьми та батьками.

Про остаточні результати учасники дізнаються протягом 17-20 серпня.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
школа
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты