Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="277291"]
Развитие

Розумні іграшки: як зробити кінетичний пісок власноруч

0
Декілька років тому весь світ завоював новий тренд – кінетичний пісок. Він прийшов до нас зі Швеції і швидко став популярним у бага

Декілька років тому весь світ завоював новий тренд – кінетичний пісок. Він прийшов до нас зі Швеції і швидко став популярним у багатьох країнах світу.

Спочатку, кінетичний пісок використовували у своїй роботі скульптори, проте сьогодні його застосовують не лише у професійній сфері, а й як розважальний та терапевтичний засіб для релаксації дітей та дорослих.

Що таке кінетичний пісок? Цей пісок – щось середнє між піском та пластиліном. На дотик він схожий на звичайний морський пісок, проте під час ліплення набуває властивостей пластиліну, стаючи в’язким і набуваючи різних форм. Однак, досить невеликого впливу, як фігурки з нього починають опливати, втрачати форму і знову перетворюються на масу, з якої вони були зроблені.


Кінетичний пісок ідеально ліпиться, проте руки при цьому завжди залишаються чистими, ось чому він так сподобався багатьом батькам. Він не боїться води, а одразу після висихання повністю відновлює всі свої властивості.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: Shutterstock

Єдиний недолік – досить висока ціна. Саме тому креативні батьки зацікавилися ідеєю виготовлення кінетичного піску в домашніх умовах.

Пропонуємо до вашої уваги кілька варіантів виготовлення кінетичного піску своїми руками. Для встворення кольорового кінетичного піску використовуйте різноколірні харчові барвники або гуаш.

ВАРІАНТ 1:

 • Пісок очищений – 100 г
 • Клей силікатний – 2 ч. л.
 • Спирт борний – 4 ч. л.
 • Барвник харчовий – 1 ч. л.

У невеликій місткості змішуємо клей і борний спирт, в масу додаємо барвник. Після цього невеликими порціями додаємо пісок та знову ретельно перемішуємо.

Ми рекомендуємо купувати пісок у зоомагазині, адже там він ретельно очищений та не має сторонніх домішок.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: instagram @magformers_

ВАРІАНТ 2:

 • Пісок очищений – 4 склянки
 • Крохмаль картопляний – 2 склянки
 • Вода — 1 склянка

Змішуємо крохмаль з невеликою кількістю води, поступово додаємо в суміш, що вийшла пісок. Слідкуйте за тим, щоб суміш не була надто рідкою, тому краще не використовуйте всю кількість води одразу.

кінетичний пісок своїми руками

Джерело: Shutterstock

ВАРІАНТ 3:

 •  Сода харчова – 200 г
 • Розпушувач для тіста – 100 г
 • Засіб для миття посуду – 100 мл

У невеликій місткості змішайте всі сухі компоненти, поступово введіть туди засіб для миття посуду та вимішайте суміш руками до однорідності. Зберігайте пісок у закритому контейнері для харчових продуктів.

Подивіться навчальне відео про те, як виготовити кінетичний пісок своїми рукамиМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты