Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="277501"]
Воспитание, Все буде УКРАЇНА!

Як допомогти дитині, що пережила окупацію: поради психотерапевта

0
Зараз дуже важливо зберегти та продовжити грудне вигодовування, адже від цього може залежати життя немовляти! Грудне вигодовуванн

Зараз дуже важливо зберегти та продовжити грудне вигодовування, адже від цього може залежати життя немовляти! Грудне вигодовування є одним із найкращих способів, яким мама може турбуватися про свого малюка. Воно дарує не тільки їжу, захист від інфекційних хвороб, але й емоційне заспокоєння, яке зараз дуже важливе для вас обох.

Як допомогти дитині, яка пережила окупацію

Джерело: [email protected]

Життя в окупації – надзвичайно складний досвід, який може мати значний вплив на психологічний стан дитини, адже він позбавляє базового відчуття безпеки, призводить до втрати відчуття контролю над власним життям і появи відчуття невизначеності.

Реакція дитини на такий досвід залежатиме від широкого спектра чинників: її віку, особистості, стадії розвитку, а також впливу стресу на батьків чи близьких людей. Важливим є те, наскільки інтенсивним був цей досвід, чи дитина постраждала безпосередньо, чи була свідком травматичних подій, і що з дитиною відбувалося після окупації.

Підтримка дітей та їхніх сімей після того, як подія завершилася, є тим фактором, який допоможе оговтатися від страшних подій та запобігти виникненню посттравматичного стресового розладу (ПТСР).


МОЗ та дитячий психотерапевт, керівник клініки психічного здоров’я дітей, підлітків та молоді Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр Леся Підлісецька підготували поради батькам, як підтримати свою дитину, яка пережила окупацію. Важливо розуміти, що це – базові прийоми, перші кроки, і подальша допомога залежить від того, яку травматичну подію пережила дитина.

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Джерело: facebook.com/moz.ukr

Джерело: facebook.com/moz.ukr


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты