Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273622"]
Все буде УКРАЇНА!, Отношения

Як підтримати чоловіка на війні: порада доктора Комаровського

0
У багатьох з нас чоловіки зараз знаходяться на фронті зі зброєю в руках. Звісно, ми переживаємо і тому не можемо залишатися спокійн�

У багатьох з нас чоловіки зараз знаходяться на фронті зі зброєю в руках. Звісно, ми переживаємо і тому не можемо залишатися спокійними. Втім, важливо бути сильними і підтримувати бойовий дух коханого. Як правильно спілкуватися з чоловіком, який знаходиться в умовах бойових дій? Своїми думками поділився доктор Євген Комаровський.

Як підтримати чоловіка на війні: порада доктора Комаровсього

Джерело: Freepik

Тривога за близьку людину змушує нас впадати у відчай та переживання, від яких не стає краще на душі. Коли вдається поспілкуватися з коханим, з’являється відчуття безпеки та спокою. Це чудово. Однак виникає питання, чи варто емоційно розповідати людині про свої страхи та переживання?

«Якщо ви розмовляєте телефоном з коханою людиною, яка нині захищає країну, не розповідайте їй про те, як вам важко. Тому що йому стає ще важче», — порадив Комаровський в інтерв’ю каналу Україна.

Поради Комаровського

Джерело: youtube.com/Доктор Комаровский

Лікар пояснює: для чоловіка найскладніше — усвідомлення того, що він нічого не може змінити у важкій ситуації. Через це його ненависть до ворога, яка і так достатньо висока, може почати домінувати над здоровим глуздом. Коли ж емоції беруть верх, людина часто ухвалює неправильні рішення. Тому Євген радить залишити скарги до часів нашої перемоги.


«Якщо ваш чоловік на фронті зі зброєю в руках, ваші ридання по телефону – це додатковий фактор ризику для його життя. Як би вам не було важко, кажіть, що у вас все добре: є їжа, дах над головою, ліки», — розповів лікар.

Ідеальною підтримкою для чоловіка, на думку Комаровського, стане спокій його жінки. Він радить не змушувати коханого переживати за вас. Краще нагадайте, що ви чекаєте на нього вдома з перемогою.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты