Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273514"]
Роды

9 фраз, які допоможуть полюбити своє тіло після пологів

0
Після пологів багато жінок стикаються із проблемою зайвої ваги та не можуть швидко повернутися у довагітну форму. Статистика с

Після пологів багато жінок стикаються із проблемою зайвої ваги та не можуть швидко повернутися у довагітну форму.

фігура після пологів

Джерело: Unsplash

Статистика свідчить про те, що у всьому світі 13 відсотків жінок страждають на психічні розлади та депресію в післяпологовий період.

Молоді мами бачать красиві картинки в Instagram, на яких блогери та знаменитості демонструють розкішні форми у рекордні терміни після пологів. Однак ошукані очікування призводять до серйозних наслідків – від пригніченості та спустошеності, до тривоги та глибокої депресії.

Психотерапевт Деріл Епплтон представила статтю, в якій вирішила підтримати молодих мам та назвала фрази, які допоможуть жінкам полюбити своє тіло після пологів. Вона наголошує на важливих порадах, які допоможуть поглянути на себе інакше після народження дитини та впоратися із психологічними проблемами, пов’язаними з нелюбов’ю до власного тіла.


«Мій одяг – це не я»

Ви унікальна незалежно від розміру одягу. Хоча багато хто почувається «не у своєму тілі» після пологів, важливо нагадувати собі, хто ви є. Саме це визначає вас і ставлення оточення до вас, а не зовнішній вигляд.

Замість того, щоб дивитися на розмір своїх джинсів, запитайте своє тіло, як воно почувається. Якщо вам добре – це єдине, що має значення.

«Я можу подобатися собі такою, якою я є»

Ніхто не може заборонити вам любити своє тіло таким, яким воно є. Багато жінок, з якими я працювала, відзначали, що відчувають тиск з боку близьких або сім’ї, що їм час скинути вагу.

Але це тільки думки оточення. Воно не повинно впливати на вас, ваші бажання та ставлення до себе. Ви повинні сконцентруватися на пошуку шляху любові до себе. Спробуйте нове хобі, приготуйте страву за незвичайним рецептом або просто зробіть собі комплімент.

«Моє тіло змінюється і змінюватиметься, це нормально»

Одне можна сказати точно: ви не зможете щодня радіти своїй фізичній формі після пологів. Важливо приймати своє тіло у тому вигляді, в якому воно є, навіть якщо паралельно ви прагнете змінитись і повернути фізичну форму у стан «до пологів».

Такий спосіб мислення зменшить тривогу і позбавить розчарувань при примірянні одягу, коли ваше тіло зміниться і ви станете мамою.

 «Прямо зараз я почуваюся сильною»

Афірмації мають неймовірну силу. Важливо змінити негативні установки та почати себе хвалити. Спочатку буде незвично, але через якийсь час це стане щоденним ритуалом. Змініть вектор думок і ваше життя зміниться.

фігура після пологів

Джерело: Unsplash

«Я так пишаюся тим, через що пройшла»

Ви жінка-матір. Ви подарували життя ще одній маленькій людині. Нагадуйте собі про це якнайчастіше! Вчіться захоплюватися собою — наші тіла здатні творити неймовірні речі, і нам не слід так легко ставитися до цього і приймати це як належне.

« Який вибір мені зробити сьогодні?»

Наше життя сповнене маленьких рішень. Але усвідомлення, що кожен наш вибір впливає на подальше життя, може морально тиснути. Ось маленький фокус: намагайтеся кожне серйозне рішення розбити на кілька маленьких виборів. Фокусуючись на невеликих завданнях, ви зможете приборкати тривогу та створити чіткий план дій.

Наприклад, ви хочете скинути 15 кг за шість місяців. Виникає складність: з якого боку підібратися до розв’язання задачі? Замість того, щоб зосереджуватись на втраті ваги, ставте перед собою щоденні цілі. Першого дня спробуйте ходити сходами протягом години. У другій — додайте до свого раціону смузі. А на третій – побігайте разом зі своїми дітьми на ігровому майданчику.

«Я насолоджуватимуся кожним моментом»

Важливий тільки момент зараз — зверніть увагу на місце та простір, у якому перебуваєте. Не думайте про минуле та не намагайтеся візуалізувати майбутнє.

«Нормально відчувати, що зараз все не зовсім нормально»

Визнайте, що не буває сонця без хмар, і хороших днів без поганих. Усвідомивши це, ви зменшите тиск і тривогу, що у вас все завжди повинно виходити. Пам’ятайте, що ваші почуття та емоції важливі. Дайте їм волю, щоб розібратися і зрозуміти, що ви відчуваєте насправді.

«Яка підтримка мені потрібна зараз?»

Позначте, чого ви потребуєте, і хто або що може вам допомогти. Можливість звернутися за підтримкою грає вирішальну роль у післяпологовий період. І насамкінець: нас визначає не зовнішність і не стиль в одязі, а внутрішня впевненість.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты