Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274761"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

«Вони ще не бачили мирного неба»: Олена Зеленська про те, як під час війни рятують новонароджених дітей

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2022.06.09
0
Олена Зеленська у своїх соцмережах продовжує ділитися подробицями війни, зокрема говорить про проблеми дітей та жінок на тлі війс

Олена Зеленська у своїх соцмережах продовжує ділитися подробицями війни, зокрема говорить про проблеми дітей та жінок на тлі військової агресії РФ. Так, у нещодавньому дописі вона розповіла про порятунок новонароджених дітей під час війни.

Олена Зеленська про порятунок новонароджених під час війни

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Перша леді України пригадала, як на світ з’явилася перша «дитина війни». Вона народилася на другий день вторгнення. Відтоді в Україні понад 50 тисяч таких маленьких див.
«Перша дитина цієї війни народилася у другий день вторгнення в київському метро. Я тоді писала про неї. Під бомбами це здавалося дивом, але можна уявити, як ризикували і мама, і дитина у нелікарняних умовах. Відтоді в нас понад 50 тисяч таких маленьких див. І майже завжди це був ризик, бо навіть у багатьох лікарнях стало небезпечно — через ворожі обстріли, відсутність води та електрики», — розповіла першла леді в Instagram.

Олена Зеленська розповіла, як під час війни рятують новонароджених дітей

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

У своєму дописі дружина президента також повідомила, що в Україну прибули інкубатори з безперебійним живленням для недоношених дітей. У таких апаратах зможуть жити та зростати навіть дітлахи вагою до 1500 грамів.


«Фактично це «рятувальна капсула» для малюків — із контролем температури, вологості й шуму. У ній можуть жити й рости навіть малята вагою до 1500 грамів! Ще три таких пристрої прибули в Україну, у клінічні лікарні Харківської та Запорізької областей і Сумський обласний клінічний перинатальний центр», — розповіла Зеленська та опублікувала знімки цих апаратів.


Олена Зеленська про порятунок новонароджених дітей

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Зеленська зазначила, що завдяки співпраці з міжнародними партнерами до України прибуло вже сім таких інкубаторів. Завдяки ним у недоношених малюків більше шансів вижити. Апарати були завезені у перитальні центри Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської та Запорізької областей.


«Чергову партію апаратів очікуємо наступного місяця. Так, «воєнні» малята ще не бачили мирного неба. Але ми зробимо все, щоб це таки сталося», — поділилася Олена Зеленська.

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x