Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273730"]
Новости

«У нас взагалі немає конкуренції: Ірина Верещук розповіла про чоловіка та сина

0
Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, чим займаються її чоловік та син п

Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, чим займаються її чоловік та син під час війни.

Ірина Верещук розповіла про чоловіка та сина

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

Як ми всі бачимо, під час війни Ірина Верещук займається організацією гуманітарних коридорів. Вона намагається забезпечити безпечне перевезення наших співгромадян з гарячих точок та повернути полонених, чому постійно перешкоджає росія. Як стало відомо з нещодавнього інтерв’ю, найбільшу опору та підтримку у всіх починаннях вона отримує від чоловіка, який теж є військовим. У неї також є син Олег, який обрав відмінний від батьків шлях — він айтішник.

«У нас взагалі немає ніякої конкуренції. Він дійсно, як то кажуть, військовий з голови до ніг – 28 років в офіцерських чоботах і сьогодні теж захищає нашу землю. А от син зовсім інший, він айтішник. У нього немає ні краплі мого лідерського характеру, але він дуже добра людина, яка воює зараз на своєму фронті», – розповіла міністр у програмі «Ранок з Україною».

Ірина Верещук

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

За словами Ірини, з перших днів війни, як і її колеги, вона була вимушена покинути родину. Вона не бачила рідних з початку повномасштабного вторгнення росії. Зараз спілкується з чоловіком та сином лише по телефону:


«Звісно, бракує розмов і обіймів, як усім. Але ми не маємо права на зайві емоції. Мене гріє їхня любов. Я знаю, що вони мене люблять і поважають те, що я роблю. Мені це постійно каже син, мабуть, бачить мене по телебаченню».

Ще в дитинстві Верещук пояснила синові, що завжди буде багато працювати:

«Я йому ще колись в дитинстві сказала: «Олеже, ти маєш зрозуміти, що я завжди робитиму кар’єру, допомагатиму іншим, адже в мене багато соціальної енергії. Давай домовимось, я допомагатиму всім діткам, а ти вже сам даватимеш собі раду». Він це все зрозумів, і зараз у мене немає проблеми… Я ще ні разу не була вдома, і чоловік теж. Перші дні син взагалі жив сам, а потім поїхав до родичів», – розповіла Верещук.

Ірина Верещук

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

Перемога обов’язково буде за нами!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты