Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271525"]
Новости

Слава Камінська показала сімейне фото з дітьми та колишнім чоловіком

0
Співачка Слава Камінська опублікувала нове романтичне фото з колишнім чоловіком Едгаром Камінським та дітьми.  Два роки тому �

Співачка Слава Камінська опублікувала нове романтичне фото з колишнім чоловіком Едгаром Камінським та дітьми. 

Слава Камінська показала сімейне фото

Джерело: instagram.com/babaslavka

Два роки тому Слава та Едгар оголосили про розлучення. Недивлячись на розрив, колишні залишилися у дружніх стосунках. Вони часто проводять час разом зі своїми дітьми — донькою Лаурою та сином Леонардом.

Днями Камінська разом з ексчоловіком відзначили дні народдження дітей — 6 грудня дівчинці виповнилося 5 років, а 12 грудня хлопчикові — 7 років. Ймовірно, нове сімейне фото було зроблено саме на святкуванні події.

«Е + С = Л. Л = любов, Л = Леонард, Л = Лаура. Таке просте рівняння, у якому закладено сенс протягом усього життя. Наші діти — це ми, і зараз це не просто красива метафора. Дякуємо мамі за те, яка я була тоді, що не посоромилася написати та запросити. Дякую тобі, Едгаре, за те, якою я була протягом шести років. Спасибі, Леоне та Лауро, за те, яка я зараз», — зворушливо прокоментувала допис артистка.


Слава Камінська з дітьми та колишнім чоловіком

Джерело: instagram.com/babaslavka

Фото привернуло чималу увагу підписників, адже багатьох вражає спілкування Слави з колишнім чоловіком. Пару об’єднують спілні діти, тому вони після розлучення зберегли теплі стосунки.

«Я так хочу, щоб ви були разом. Сім’я», «Яка гарна родина», «Я так і не зрозумію, вони знову разом? Чи вони такі дружні?»,  — відреагували шанувальники у коментарях.

Коментуючи відносини з Едгаром, співачка неодноразово зазначала, що між ними більше нема того самого кохання. Лише дружба.

«У нас спільні діти, він для мене близький, але у кожного своє життя. Це нерозумно не спілкуватися, якщо є спільні діти, адже вони ні в чому не винні. Ми їздимо разом відпочивати, але живемо у різних номерах, жодної романтики. Нам ділити нічого, а діти щасливі».

Слава Камінська та Едгар Камінський

Джерело: instagram.com/babaslavka

Очевидно, що Слава та Едгар — люблячі батьки, які зроблять усе заради дітей. Вони обрали бути поруч з Лаурою та Леонардом, аби ті не переживали через розставання батьків і отримували досить уваги від мами та тата.

Слава Камінська діти

Джерело: instagram.com/babaslavkaМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты