Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276972"]
Новости

Наталія Могилевська зустрілася з переселенцями у Дніпрі

0
Днями Наталія Могилевська завітала до Дніпра, де представила глядачам міста свою виставу «Я вдома». Перед від’їздом до столиці ар�

Днями Наталія Могилевська завітала до Дніпра, де представила глядачам міста свою виставу «Я вдома». Перед від’їздом до столиці артистка зустрілася з переселенцями, якими опікується благодійний фонд «Їжа життя Дніпро». Кожного дня гарячими обідами там годують більше 1000 людей. Від початку повномасштабної війни в Україні фонд раздав  більше 300 000 обідів нужденним. 

Наталія Могилевська

«Співачка та її команда допомагають «Їжі Життя» ще з вересня. Люди неймовірно зраділи можливості отримати гарячий обід з рук самої Могилевської!

Ми урочисто вручили Наталії посвідчення почесного волонтера. Люди були шоковані візитом зірки! Ми спілкувались, співали, сміялись і плакали, обіймались і фотографувались», — кажуть представники фонду. 


Сама Могилевська після візиту у Дніпровський шелтер, не стримуючи сльози, сказала: 

«Хочу звернутися до бізнесменів України, зокрема до бізнесменів міста Дніпро! Дуже багато людей переселенців, які залишилися без домівок, без роботи, без коштів на існування, їм просто нема що їсти! Будь ласка, не такі великі гроші потрібні, щоб просто допомогти їм не голодувати! Тому я тут,  і хочу звернути увагу на те, що через війну є люди, яким не вистачає вашої уваги і мова йде про існування, можливість вижити! Тому, будь ласка вони дуже потребують на вашу допомогу!»

Наталія Могилевська

Від самого початку війни в Україні Могилевська надає гуманітарну допомогу постраждалим, дітям у дитячих будинках та переселенцям. У 2022 році артистка провела понад 100 концертів у військових частинах, шпиталях та метро.  Напередодні новорічних свят Могилевська представила глядачам прем‘єру вистави «Доньки».

Новий спектакль артистка присвятила  всім матерям, які сьогодні моляться за  своїх синів і дочок на фронті. Продюсером вистави виступила Нонна Кондрашова, яка до цього працювала над створенням моноспектакля «Я вдома».

Наступні вистави Наталія Могилевська планує провести у Києві. 

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты