Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273927"]
Новости

Григорій Решетник розповів, як говорить з дітьми про війну

0
Війна застала Григорія, його дружину Христину та трьох синів - 9-річного Івана, 5-річного Дмитра і півторарічного Олександра в Києві.

Війна застала Григорія, його дружину Христину та трьох синів — 9-річного Івана, 5-річного Дмитра і півторарічного Олександра в Києві. Ведучий зізнається, від шоку вони з коханою просто заціпеніли і ще хвилин 10 не могли нічого сказати. Потім почали збиратися і спілкуватися з дітьми.

Григорій Решетник про родину та війну

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

В нещодавньому інтерв’ю багатодітний батько розповів про перший день повномасштабного вторгнення росії та спілкування з дітьми на складні теми.

«Говорили, що це гра і треба ховатися у бомбосховищі. Поступово пояснювали. Тому відволікайте дітей, читайте, гуляйте, наскільки це можливо», — поділився ведучий в етері марафону Єдині Новини.

За словами Решетника, серед синів особливо емоційно на війну реагує Дмитро. Йому всього 5 років, тому звуки сирен він переживає важко.


«Коли вночі чує сирени, емоційно складно. Чимало дітей уже знають про війну, постійно питають — коли буде перемога? Мені здається, наш молодший Сашко, якому півтора року теж відчуває, що є якась небезпека», — каже Григорій.

Григорій Решетник з дітьми та дружиною

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Також Григорій вважає, що дітям, як і дорослим необхідно підіймати бойових дух. Наприклад, коли діти чують сигнали повітряної тривоги, вони з дружиною розповідають їм, що це українські літаки відправляються знищувати ворогів та захищати Україну.

На питання, як говорити про звірства росіян у Бучі та інших містах українських містах, ведучий відповів, що намагається дітей оберігати від жорстких тем зірковий батько. Він вважає, що дітям потрібно давати правдиву інформацію, але при цьому не показувати занадто емоційний контент та інформацію.

«Мені здається, так чи інакше ми повинні оберігати дітей від жорстоких тем. Повністю неможливо захистити, але ми намагаємося показувати менше цих кадрів і тих речей, які складно навіть самому усвідомити», — розповів ведучий.

Григорій та Христина Решетник

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Наостанок зірковий татусь додав, що спілкування з дітьми про війну має бути більше просякнуте оптимізмом та вірою у перемогу.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты