Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270796"]
Новости

Аніта Луценко показала доньку-чемпіонку

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2021.11.23
0
Фітнес-тренер Аніта Луценко у своїх соцмережах активно демонструє різні тренування та дає поради, які допоможуть у схудненні. А от

Фітнес-тренер Аніта Луценко у своїх соцмережах активно демонструє різні тренування та дає поради, які допоможуть у схудненні. А от особистим життям ділиться вкрай рідко. Лише днями зірка вперше за довгий час вирішила поділитися спортивними досягненнями донечки.

Аніта Луценко донька

Джерело: instagram.com/anitasporty

У 2016 році Аніта Луценко приголомшила прихильників новиною про вагітність, коли на сьомому місяці вже став помітним животик. У фітнес-тренерки народилася донька, яку назвали Мією. Сімейними кадрами матуся ділиться вкрай рідко, але нещодавно вирішила порушити традицію.

В інстаграм-сторіс Луценко розмістила кілька кадрів, на яких продемонструвала підрослу донечку. Мія в цей день взяла участь у своїх перших спортивних змаганнях.

Аніта Луценко донька

Джерело: instagram.com/anitasporty

Аніта Луценко

Джерело: instagram.com/anitasporty

Аніта Луценко фото

Джерело: instagram.com/anitasporty

Вочевидь, зіркова мама пишається спортивними досягненнями донечки. Не секрет, що Аніта дуже активна і допомогла сотням жінок у процесі схуднення та оздоровлення тіла.


Нагадаємо, відома фітнес-тренерка, ведуча та блогерка Аніта Луценко вже сім років щаслива у стосунках з батьком своєї доньки Олександром. Кілька тижнів тому зірка зізналася в інтерв’ю, що вже чекає на пропозицію руки та серця від коханого. Вони постійно жартують та говорять на тему одруження. Раніше Аніта хотіла весілля в дуже вузькому колі близьких, а тепер мріє про пишне святкування.

«Тобто, ми жартуємо з цієї теми. Я просто сказала, що якщо 7 років тому я мріяла про те, щоб він і я, ми на Балі, немає нікого, то зараз, будь ласочка, — столи буквою „П“, літак, замки, що завгодно. Хочеш робити пропозицію — готуйся. Пишне весілля і сукня. Але проґавив, коли я була готова до якихось мінімалочок»,

— розповіла Луценко.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты