Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275726"]
Новости

Андрій Бєдняков стане батьком вдруге: подробиці

0
У родині телеведучого Андрія Бєднякова дуже скоро очікується приємне поповнення — його дружина, акторка Настя Коротка, вагітна др

У родині телеведучого Андрія Бєднякова дуже скоро очікується приємне поповнення — його дружина, акторка Настя Коротка, вагітна другою дитиною.

Андрій Бєдняков стане батьком вдруге: подробиці

Джерело: instagram@biedniakov

Про майбутнє поповнення у сім’ї несподівано для всіх повідомила Настя на своїй сторінці в Instagram. Вона показала ніжне фото з животиком та написала жартівливий пост.

«Ось такі новини. Тільки не кажіть Андрію, він досі думає, що це мене камера телефону повнить. От йому сюрприз буде через кілька місяців» — написала Коротка.

Андрій Бєдняков стане батьком вдруге: подробиці

Джерело: instagram@nastyakorotkaya

Зазначимо, що сам Бєдняков також із гумором прокоментував новину про майбутнє батьківство.


«Оце, блін, залишив на пів року» — написав Андрій у коментарі під фото дружини.

Підписники та зіркові колеги поспішили привітати родину Бєднякових. Так, під постом зібралися коментарі від Лілії Ребрик, Лесі Нікітюк, Сніжани Бабкіної, Юлії Саніної, Віри Кекелії та інших.

«Вау! Вітаємо», «Вітаю, нехай дитина народиться вже у мирній Україні», «Вау! Вітаю! Чудових людей має бути більше», «У такий час дуже хороші новини, дуже рада за вас», «Яка краса», «Життя триває!», «Неймовірна новина»,– писали користувачі.

Андрій Бєдняков стане батьком вдруге: подробиці

Джерело: instagram@biedniakov

Зі своєю дружиною телеведучий познайомився за часів КВК, там вони грали в одній команді. Андрій Бєдняков та Настя Коротка співпрацювали й у проєктах «Великій різниці» та «Орел і решка». Одружилася пара у 2014 році. Через рік у подружжя народилася дочка Ксенія. На початку російського вторгнення Андрій Бєдняков перебував за кордоном, а його донька і дружина – в Києві. Телеведучий допоміг родині виїхати з країни, а сам повернувся до дому та зайнявся волонтерством.



Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты