Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268306"]
Новости

Анатолій Анатоліч зробив нові татуювання на честь сина

0
Нещодавно відомий ведучий Анатолій Анатоліч став батьком втретє. В родині телезірки з'явився син, якого назвали Ніл. На честь народ

Нещодавно відомий ведучий Анатолій Анатоліч став батьком втретє. В родині телезірки з’явився син, якого назвали Ніл. На честь народження малюка тепер вже багатодітний тато вирішив зробити кілька нових татуювань.

Анатолій Анатоліч

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Поява сина для Анатолія Анатоліча стала чарівною подією, яка змусила замислитися про батьківство і надихнула на створення нових символічних тату. Про це розповів сам зірковий тато в своєму блозі в інстаграм.

За словами Анатоліча, тепер на його тілі з’явилися дві художні роботи: на плечі зображений астронавт, який тримає планети у вигляді повітряних кульок, а на лівій ключиці — час народження сина.

«Зробив нові тату. Основне знаходиться на плечі, а спереду — маленьке «13:13» — це час, коли народився Ніл. Мені завжди подобалося число 13, і так вийшло, що син з’явився на світ о 13 годині і 13 хвилин! Вір після цього в такі речі »,


— розповів Анатоліч в соціальних мережах.

Анатолій Анатоліч татуювання

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Розповідати про сенс «основного» татуювання ведучий не став. Втім, його сина звати Ніл, як відомого астронавта Ніла Армстронга, тому є припущення, що саме через це він набив собі космонавта.

Варто зазначити, що Анатолій став часто ділитися милими сімейними знімками, зокрема з маленьким синочком. Одну з публікацій батько навіть прокоментував так:

«Вибачте, поки тільки такі пости. Я дуже закоханий в сина».

Анатолій Анатоліч з сином

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Дружина Анатоліча Юла раніше пояснювала, чому вони з чоловіком обрали саме таке ім’я для хлопчика.

«Ми довго думали, як назвати сина, і вибрали ім’я, яке повністю відображає внутрішній світ нашої сім’ї. Це коротке міжнародне ім’я, сильне, з прекрасним значенням і характеристиками. І важливо було, щоб в ньому була буква «Л», як у кожного з нас. Ім’я означає «чемпіон». І коли ми побачили сина, переконалися, що інакше його назвати просто не можна!»,

— зізналась матуся.

Видно, що Анатолій дуже щасливий поповненню в родині. Поява Ніла навіть змусила його ще більше замислитися про роль батька в родині. Анатоліч зізнається, хоче бути чудовим татом, який завжди буде поруч зі своїми дітьми.

Анатолій Анатоліч діти та дружина

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч разом з дружиною Юлією Бойко (Юла) виховують вже трьох дітей. В них також є дві доньки — 10-річна Аліса та 8-річна Лоліта.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты