Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269497"]
Новости

Анастасія Приходько про життя після народження третьої дитини: «Хочеться плакати»

0
Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, як змінилося її життя після народження третьої дитини. В квітні зірка повідоми

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, як змінилося її життя після народження третьої дитини. В квітні зірка повідомила, що стала багатодітною матусею — в неї народився син Лука.

Анастасія Приходько про життя після третіх пологів

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Поява ще однієї дитини внесла корективи в посякденне життя співачки. За словами Анастасії, поєднувати роботу та догляд за немовлям дуже непросто. Вона так втомлюється, що по поверненню додому хочеться плакати.

«Я взагалі не сплю! Сама не знаю, звідки у мене беруться сили. Напевно, Бог керує цим, і я дуже вдячна йому. Чесно зізнаюся, приїжджаючи додому, мені хочеться плакати через втому. Але потрібно купувати малюка і укласти спати, адже він теж втомлюється і нервує. Ось і виходить, що лягаю я близько години ночі, потім встаю на нічне годування і в 7 ранку. І так кожного дня. Більш того, у мене є інший проект, робота на студії. Я не знаю, чи на довго ще мене так вистачить, але, якщо Бог дав дитину, дасть і сил»,

— розповіла артистка за кулісами шоу «Співають всі».


Анастасія Приходько про дітей

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

На зйомки шоу Анастасія Приходько приїздить не сама. За кулісами зірку підтримують чоловік Олександр та маленький син Лука. Родина для артистки має велике значення і робить її дуже щасливою жінкою.

«Зараз я дивлюся на свого чоловіка, який постійно знаходиться тут в павільйоні, витрачає час на те, щоб допомогти мені і посидіти з сином, поки я знімаюся. В цей час він міг би бути на роботі, але все забирає сюди і поєднує догляд за малюком зі своїми справами. Я бачу, що він постійно вирішує питання в телефоні, ноутбуці. І я розумію, якщо буде потрібно, не замислюючись, все кину і буду допомагати йому. Ми з ним як Шерочка з Машерочкой — весь час разом! Для мене це дуже цінно!»

— поділилася артистка.

Анастасія Приходько з чоловіком

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, Анастасія Приходько виховує трьох дітей — 11-річну Нану, 6-річного Гордія і 4-х місячного Луку. При цьому зізнається, що материнство не змінило її як особистість. В плані характеру та темпераменту співачка залишилася такою ж.

«Чи стала я спокійніше і ніжніше — ні, не стала. Але головне в моєму житті — сім’я: чоловік і діти! Заради них я готова змінитися, якщо це потрібно»,

— додала артистка.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты