Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279254"]
Здоровье семьи

Перша домедична допомога дітям: безоплатні тренінги для батьків

0
ГО «КПВМ “Лада”» оголошує про запуск проєкту «Життєво: перша домедична допомога дітям*», який спрямований навчити батьків надава�

ГО «КПВМ “Лада”» оголошує про запуск проєкту «Життєво: перша домедична допомога дітям*», який спрямований навчити батьків надавати першу долікарську допомогу дітям у побутових та екстрених ситуаціях.

колектив

Джерело: Freepik

Сьогодні, особливо в умовах війни, надважливо забезпечити батьків та людей, які взаємодіють з дітьми, знаннями та навичками, як допомогти дитині при різних видах травматизації та навіть врятувати життя в екстрених ситуаціях та як запобігти, коли є така можливість

«Життєво» охоплює 2 напрямки:

  • Відеокурс із надання першої домедичної допомоги в побутових ситуаціях для мам, тат та інших людей, які живуть та/або працюють з дітьми.
  • 9 офлайн тренінгів із надання першої домедичної допомоги в екстрених ситуаціях для батьків і людей, що працюють з дітьми, у Львові, Києві та Дніпрі.

Навчальні матеріали та практичні заняття програми «Життєво» готуються та будуть проводитися інструкторами, сертифікованими Європейською радою реанімації базової підтримки життя для дорослого ( BLS ), дитини ( PBLS ) та організацією NAEMT.


Учасники проєкту мають змогу дізнатися про основні принципи надання першої допомоги дітям та навчитися швидким та правильним діям в невідкладних ситуаціях. Це практичні навички, які можуть врятувати життя дитини.

Реєстрація на офлайн-тренінги вже відкрита — посилання.

  • У м. Львів тренінг буде проходити 15 — 16 — 17 вересня.
  • У м. Київ тренінг буде проходити 6 — 7 — 8 жовтня.
  • У м. Дніпро тренінг буде проходити 10 — 11 — 12 листопада.

Проєкт «Життєво» надає можливість батькам і всім, хто взаємодіє з дітьми, опанувати навички надання першої домедичної допомоги дітям у всій країні. Разом ми можемо створити безпечніше та світле майбутнє для наших дітей.

*«Всеукраїнська інформаційно-освітня програма із надання першої домедичної допомоги в побутових та екстрених ситуаціях дітям “Життєво”» реалізується командою ГО «КПВМ «Лада» за підтримки програми «Український Фонд Швидкого Реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты