Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="256673"]
Материалы на украинском языке

Опіки у дітей: техніка безпеки та перша допомога малюку

0
Опіки окропом, хімічні, термічні, радіаційні, враження електричним струмом – усе, що треба знати батькам! Як запобігти та що робити,

Опіки окропом, хімічні, термічні, радіаційні, враження електричним струмом – усе, що треба знати батькам! Як запобігти та що робити, якщо трапилося лихо?

Опіки у дітей

Детально про алгоритм дій від лікаря анестезіолога-реаніматолога Миколи Дем’янюка.


Джерело: youtube.com, автор: ЗА_DІТЕЙ!

ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты