Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273886"]
Мама

Як отримати 3000 грн внутрішньо переміщеним дітям

0
Малолітні діти, які були вимушені через війну переміщатися всередині України без супроводу батьків, можуть до 15 травня отримати фі

Малолітні діти, які були вимушені через війну переміщатися всередині України без супроводу батьків, можуть до 15 травня отримати фінансову допомогу на проживання.

Як отримати 3000 грн внутрішньо переміщеним дітям

Джерело: Freepik

За даними Мінсоцполітики. через воєнні дії багато дітей до 14 років евакуювались без супроводу батьків чи інших законних представників. Влада ухвалила рішення забезпечити таким дітям виплату у розмірі 3000 грн на місяць.

Що необхідно для отримання допомоги дітям-переселенцям

Родичам або особам, яких батьки уповноважили законно представляти дитину, необхідно подати заяву від її імені. Також це можуть зробити люди, які тимчасово взяли у свою родину дитину, що лишилася без батьківського піклування.

Хто може подати заявку на отримання допомоги дитині

  1. Особа, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах (у тому числі хрещені батьки), за наявності документа, що підтверджує ці зв’язки. Його має видати служба у справах дітей за місцем звернення;
  2. Особа, яку батьки або інші законні представники уповноважили супроводжувати дитину. При цьому потрібно мати письмову заяву одного із законних представників, завірену органом опіки та піклування;
  3. Особа, яка тимчасово прихистила до своєї родини дитину, яка залишилась без батьківського піклування. При цьому необхідно мати копію наказу служби у справах дітей про тимчасове влаштування.

Виплачувати допомогу дітям в розмірі 3000 гривень на місяць почали з березня 2022 року. Подати заявку можна до 15 травня 2022 року включно. Кошти надходять на поточний рахунок єПідтримка або банківський рахунок заявника.
Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты