Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276800"]
Досуг

Упаковка подарунків своїми руками: 5 незвичайних способів

0
Про те, що упаковка для новорічних подарунків — справа десята, кажуть лише ті, хто не бачив, з яким захопленням дивляться на красиво

Про те, що упаковка для новорічних подарунків — справа десята, кажуть лише ті, хто не бачив, з яким захопленням дивляться на красиво оформлений подарунок діти. А як по-різному вони відкривають красиво запечатану коробку… Скільки емоцій! Які очі! Тільки фотографуй! Загалом, не втрачайте нагоди здивувати та порадувати дитину красивою упаковкою. І малюка навчайте!

Упаковка подарунків своїми руками: 5 незвичайних способів

Джерело: canva.com

Готуючись до Нового Року 2023 року важливо дати малюкові відчути, як це здорово: ділитися, дарувати подарунки, радувати близьких. Як це зробити? На своєму прикладі. Із задоволенням готуйте сюрпризи близьким, підключайте до цього малюка. Поясніть, що Санта дарує подарунки дітям, а дорослі вигадують чим порадувати близьких і отримують величезне задоволення і від процесу, і від результату. Пропонуйте підключатися: вигадувати ідеї подарунків, робити листівки та ялинкові іграшки своїми руками, упаковувати подарунки.

Санта може залишити гарну стрічку та записку: «Думаю… Твоя бабуся була дуже гарною бабусею весь рік!». Але навіть у день упаковки подарунків малюк має отримати невеликий сувенір та відсвяткувати чергову дату: до нового року лишилося 9 днів!

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

  1. Печиво або горіхи, тільки кожен запакуйте у фольгу.
  2. Гарні намистини, конфетті, декоративні гудзики (для дітей старше 3-х років), маленькі іграшки, якими можна прикрашати подарункову упаковку.
  3. Книжка із яскравими новорічними картинками.


Джерело: giphy.com

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Іноді у розпал підготовки до Нового Року мама раптом помічає, що дитина… чужа на цьому святі життя. Здається, її нічого не захоплює: сюрпризи не радують, у існування Санти вона не вірить, листа писати відмовляється. Психологи помітили, що часто апатичність дитини — наслідок невпевненості в собі, смутку та відчуття непотрібності. Як? Ви все для неї! А кульки не радують (Шукайте, де прокол. Найчастіше він у тому місці, де ви замінюєте себе і спільне проведення подарунками, розмову до душі — настановами, захоплення — порівнянням з іншими.


Бажаєте щастя своїй ​​дитині — станьте шанувальником її таланту! Якийсь особливий дар є абсолютно у кожного малюка. Ваше завдання – розглянути його. Не намагайтеся постійно спрямовувати, допомагати, удосконалювати. Поважайте бажання малюка та його погляд на світ. Потренуйтеся вже сьогодні, коли упаковуватимете подарунки.

Звертаємо Вашу увагу! Подарунки для дитини (від Санти) мають бути запаковані в інший папір (не той, що ви використовували разом, готуючи подарунки близьким).

Новий рік

Джерело: Fotolia.com

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Разом з батьками красиво впакуй подарунки родичам та друзям. Чим ти хотів би прикрасити подарункову коробку для бабусі?

Після спільної плідної роботи — обов’язково влаштуйте веселу прогулянку, подивіться, як прикрашені вітрини магазинів, які візерунки та аплікації з’явилися на багатьох вікнах у вашому будинку, скільки різних вогників, іграшок, мішури… Все говорить про наближення свят, подарунків та сюрпризів!

Пропонуємо 5 незвичайних та простих у виконанні способів для пакування новорічних подарунків!

ПРОЗОРА ПЛІВКА ТА КОНФЕТТІ

Щоб ваші рідні просто ахнули від упаковки вашої з дитиною подарунка, потрібно зовсім небагато!

Вам знадобиться:

  • пакувальний однотонний папір
  • конфетті (або дірокол та двосторонній папір)
  • прозора плівка для пакування квітів
  • прозорий скотч
упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок,новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Загорніть подарунок у простий кольоровий папір будь-якого кольору, який сподобається вам із малюком, це не обов’язково мають бути новорічні класичні кольори.

Можна брати як пакувальний однотонний папір, так і акуратно склеїти скотчем кілька листів звичайного дитячого паперу для виробів, щоб створити великий шматок для пакування.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік 2023, новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Після того, як подарунок упакований, зверху зробіть ще один шар упаковки тепер уже з прозорої плівки. Один край плівки не заклеюйте і насипте всередину різноколірне конфетті, а потім добре закріпіть скотчем місця стиків плівки.

Конфетті можна купити готове, але краще створити його разом з дитиною: виріжте однакові кружечки з різнобарвного паперу за допомогою дірокола.

Замість конфетті також можна насипати будь-яку іншу мішуру: великі блискітки, паєтки, штучний сніг тощо.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік своїми руками

Джерело: minieco.co.uk

Якщо у вас немає часу возитися з плівкою, посипте конфетті прямо на папір. Особливо красиво виглядає візерунок: намалюйте клеєм кілька смуг, ялинку або серце і присипте його різноколырними вирізками з паперу або гліттером.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік своїми руками

Джерело: 3at12.blogspot.com

МАЛЮНКИ НА ПАПЕРІ

Діти – найкращі художники! Тому надайте можливість створити унікальний малюнок на пакувальному папері!

Якщо ви загортаєте подарунок для близьких родичів, попросіть малюка поставити на папері відбитки ручок або ніжок. Потім разом домалюйте до них інші елементи, щоб вийшли смішні новорічні образи.

З відбитка ступні можна зробити кумедних оленів, а відбиток долоні перетворити на Санту, домалювавши до «бороди» червону шапку.

упаковка подарунків своїми руками, упаковка для новорічних подарунків, новорічна упаковка, подарункова коробка, упаковувати подарунок, новий рік своїми руками

Джерело: Instagram @happy._.pappy

ІНШІ ІДЕЇ

Зі старшими дітьми, у присутності яких вже не страшно витягнути голки і нитки, можна здійснити приголомшливу ідею з крафтового паперу!

Зі щільного пергаменту або крафтового паперу (можна розрізати паперові екопакети для покупок) виріжте різні новорічні символи: ялинку, зірку, дзвіночок і т.д.

Таких половинок вам знадобиться дві: їх потрібно прошити яскравими нитками. При цьому можна використовувати і швейну машинку, але краще, якщо стібки будуть великими і недбалими. Поки ви не прошили зірочку по всьому контуру, покладіть туди подарунок.

 

Джерело: peppermintplum.blogspot.com

Така упаковка ідеально підійде для невеликих сувенірів та солодощів.

А з дітьми будь-якого віку можна запакувати подарунки за допомогою яскравих ниток для в’язання! Просто загорніть презент в однотонний папір, а зверху обв’яжіть великою кількістю ниток з вузликами!

Особливо красиво виглядає, якщо викласти нитки за кольорами та тонами.

упаковка новорічних подарунків

Джерело: kokokokids.ru

Для створення красивої упаковки дітки можуть зробити такі красиві прапорці з кольорового скотчу. Для цього вам знадобиться тільки він і мотузка!

Таку прикрасу неможливо зіпсувати, тому вона буде посильною навіть для малюків, а виглядатиме дуже оригінально!

упаковка подарунків на НГ

Джерело: seekatesew.com

До Нового року 2023 року залишилося всього 9 днів, більша частина підготовчих робіт зроблена: ялинка вбрана, подарунки обрані та упаковані. Але попереду ще багато всього цікавого і цікавого для вас і вашого малюка, ми про це подбали 😉 Далі буде! 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты