Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276863"]
Досуг

Як загадати бажання, щоб воно здійснилося: 12 чарівних способів

0
Новий рік – це не лише подарунки. Це ще й підбиття підсумків, планування щастя, мрії та бажання. Навчіться самі і навчіть дитину заг�

Новий рік – це не лише подарунки. Це ще й підбиття підсумків, планування щастя, мрії та бажання. Навчіться самі і навчіть дитину загадувати, бажати і діяти так, щоб все збувалося, щоб життя змінювалося на краще! У нас найдієвіші техніки виконання бажань!

Як загадати бажання, щоб воно здійснилося: 15 чарівних способів

Джерело: canva.com

Ще зовсім недавно ідеальним способом допомогти здійсненню бажання називали карту мрії. У книзі «Секрет» (а також у фільмі) розповідали про те, як люди робили колажі з фото того, про що мріяли, а потім виявляли, що отримували не приблизно схожий, а такий самий (як на карті) будинок, автомобіль або комп’ютер. Ви також можете так зробити, а можете використовувати ще ефективніші техніки загадування бажань. Вони ґрунтуються на формуванні наміру.

Звичайно, може здатися, що досить правильно загадати бажання, а потім можна… лягти на диван або сісти грати з іграшками, а все здійсниться само собою. У Новий рік – так! Усі принесе Санта та доведе, що Чудо є. А ось в інші 364 дні тому Чуду треба допомагати.

Найпростіший спосіб, якому потрібно навчити себе і малюка називається «Подумав — зробив». Це стосується всього, починаючи з приготування чаю, миття посуду або походу в ліс і закінчуючи онлайн-курсами для мам, які сидять у декреті, або школою раннього розвитку, куди ви записали дитину, але не водите. Отже, якщо ви подумали щось зробити, встаньте та зробіть. Так простір звикне до того, що ваші думки перетворюються на справи, а отже матеріалізуються, і те саме буде відбуватися з вашими фантастичними мріями. І з дитячими теж!


зима новий рік

Джерело: canva.com

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

  1. Небесні ліхтарики.
  2. Печиво із записочками-передбаченнями (можна зробити малюнки, якщо малюк ще не вміє читати).
  3. Настільна гра. 

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Коли ви загадуєте бажання собі або пишете побажання іншому, уявляйте, що все вже збулося (і дитину цьому навчайте). Нам важливо відчути, як це бути здоровим, радісним, мати нову червону машину. Нашому мозку все одно — фантазія це чи реальність: ви мрієте, вірите в краще — і почувати себе починаєте набагато краще! Як потренуватися? Уявіть, що берете в руку полуницю, вдихаєте аромат, миєте, відриваєте хвостик, кусаєте, насолоджуєтеся… Кілька тренувань — і ви легко відчуєте, що мрія збулася. Це не означає, що можна більше не йти до неї, ви побачите: йти стане легше. З’являться і помічники, і чудові збіги.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Загадай бажання і разом із батьками відправл його виконуватися. А сам тим часом почни робити щось добре для себе та для когось щодня. Звертай увагу на те, як стає краще від цього тобі та тій людині, для якої ти сьогодні постарався. А бажання? Скоро виповниться! Ось побачиш!

12 чарівних способів, які допоможуть здійснити ваші бажання в Новому 2023 році!

НОВОРІЧНІ НЕБЕСНІ ЛІХТАРИКИ

В новорічну ніч загадайте з дитиною бажання на небесних ліхтариках! Для цього напишіть на них свої мрії, а після зустрічі Нового року вийдете на вулицю, підпаліть ліхтарики і відпустіть у небо. Поки ліхтарик летить, Всесвіт чує ваше бажання.

Після того, як ви запустили бажання в небо, думайте про нього та дивіться на ліхтарик.

новорічні бажання

Джерело: blog.wishlantern.com

ІГРАШКА З БАЖАННЯМ

Перед Новим роком на невеликому аркуші кольорового картону чи паперу напишіть своє бажання, а потім зробіть із нього новорічну іграшку. Можете скласти її у вигляді тварин орігамі або просто зробити з картону бантик, перев’язавши лист посередині ниткою.

Потім подумайте про бажання і повісьте іграшку на верхівку ялинки.

КЕЛИХИ ПІД ЯЛИНКОЮ

Для здійснення цього ритуалу під Новий рік потрібно принести додому букет будь-яких квітів. 31-го грудня о 23:00 зірвіть із сім’єю з букета по пару пелюсток, киньте у свої святкові напої, загадайте бажання та думайте про нього. Потім усі келихи потрібно поставити під ялинку! Якщо немає справжньої, поставте під ікебану з ялинових гілок або під оригінальну ялинку з паперу, яку ви вирізали з дитиною.

В 00:00 потрібно дістати келихи з-під ялинки та випити напій до дна (пелюстки можна не з’їдати). Тоді бажання обов’язково здійсниться!

ГРОШІ ПІД ТАРІЛКОЮ

Якщо у Новому році ви хочете матеріального благополуччя, покладіть під свою тарілку на святковому столі купюру. Чим більше буде її номінал, тим більше шансів, що бажання здійсниться.

БАЖАННЯ НА ПАПЕРОВИХ СНІЖИНКАХ

Перед Новим роком виріжте з дитиною багато паперових сніжинок. У святкову ніч напишіть на кількох з них свої бажання, потім змішайте з рештою сніжинок і скиньте вниз з балкона, спостерігаючи як вони гарно ширяють у повітрі.

новорічні бажання

Джерело: Instagram @madelline_obsession

БАЖАННЯ З ВИНОГРАДОМ

Італійці вірять, що якщо під бій курантів встигнути з’їсти 12 виноградин та витягнути з них кісточки, то загадане бажання обов’язково здійсниться! Спробуйте й ви!

ПОПІЛ У ШАМПАНСЬКОМУ

Напишіть червоною ручкою на маленькому папірці своє бажання, формулюйте його чітко та коротко. У 00:00 підпаліть записку, а попіл киньте в напій і випийте його до дна. Все це потрібно провернути за одну хвилину! Якщо ви встигли, все задумане обов’язково здійсниться!


Джерело: giphy.com

БАЖАННЯ У КЕЛИХУ ШАМПАНСЬКОГО

Можна загадати бажання у такий спосіб і без запалювання. Для цього під час того, як питимете шампанське, проковтніть вашу записку. Щоб не витрачати час на жування паперу, зробіть його дуже маленьким і стежте, щоб клаптик не прилип до стінки келиха.

БАЖАННЯ В БАНЦІ/ЯЛИНКОВІЙ ІГРАШЦІ

Усією сім’єю напишіть свої бажання на папірцях, а потім складіть їх у банку, пляшку з-під шампанського або в ялинкову прикрасу.

Вибрану місткість із записками щільно закрийте та збережіть до наступного року! А наступного Нового року їх можна витягнути і подивитися, чи збилися заповітні бажання.

новорічні бажання

Джерело: Instagram @madelline_obsession

БАЖАННЯ ПОШТОЮ

Візьміть листівку, на якій буде зображення вашого бажання, наприклад гроші або подорожі (або можна намалювати свій малюнок на картоні). 31 грудня напишіть на ній свою мрію на цей рік і надішліть собі поштою.

Коли в новому році вона прийде вам поштою, носіть її в сумці або покладіть вдома поряд зі значущими для вас речами, наприклад, сімейним фотоальбомом.

СВІЧКА БАЖАННЯ

Опівночі 31 грудня запаліть свічку і пошепки озвучте над нею своє бажання, поставте на святковий стіл. Якщо свічка догорить і жодного разу не згасне, ваше бажання у Новому році здійсниться!

новорічні бажання

Джерело: Instagram @madelline_obsession

СИМВОЛИ БАЖАННЯ

У Новий рік повісьте на ялинку все те, що мрієте! Наприклад, якщо хочете відправитися в подорож, повісьте карту світу, квитки або поставте під ялинку глобус. Хочете грошей — покладіть у маленькі мішечки купюри та монети та підвісьте на ялинку. Хочете ще одного малюка – повісьте ляльку на святкове дерево.

Люди, які вішають рік у рік свої символи на ялинку, підтверджують, що такі бажання завжди збуваються! Збудеться і ваше!

БАЖАННЯ НА ВІТЕР

У 00:00 вийдіть на балкон, відкрийте вікно, пошепки вимовте своє бажання у повітря і закрийте кватирку. Далі відзначайте свято та не думайте про задумане.

Вся суть цього методу полягає в тому, що ви повинні якнайсильніше сконцентруватися на мрії, коли вимовляєте її, а потім забути про бажання і відпустити його.

З наступаючим Новим 2023 роком, нехай усі ваші бажання обов’язково здійсняться!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты