Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276896"]
Досуг

Подарунки на Новий Рік: 9 ідей вручити їх незвично

0
Як би метушливо не закінчувався 2022, прикрасити будинок до Нового Року і вручити подарунки якимось оригінальним способом ми просто

Як би метушливо не закінчувався 2022, прикрасити будинок до Нового Року і вручити подарунки якимось оригінальним способом ми просто зобов’язані! Нам же так пощастило: ми зможемо побачити, як радіє дитина новорічному диву, подарункам та святу у домі. Як добре їй, коли батьки мають настрій веселитися! 

Джерело: canva.com

Психологи кажуть, що чим довше ваш малюк вірить в існування Святого Миколая, Санти та новорічні дива, тим успішнішим він буде у майбутньому. Чому? З віком (років 4-5) дитина починає здогадуватися, що її батьки не всемогутні і не можуть щодня перетворювати життя на Чудо. Зате є дуже зайнятий дідусь, який… нехай раз на рік… зробить ВСЕ, про що мрієш! І якщо мрії збуваються, то й цілі твої теж не здаються такими вже недосяжними, і ти спокійно крок за кроком до них рухаєшся.

Щоб дати знак Всесвіту: «Ми не сумуємо! Ми віримо в себе! Ми готуємось до щастя і точно знаємо, що все буде ДОБРЕ!

До появи всіх модних психологічних технік люди знали: «смуток — гріх». Сумні батьки – це завжди важко, а на Новий Рік просто небезпечно! І може сьогодні вам не хочеться малювати пастою на вікнах саме тому, що колись у дитинстві вам не показали, як це здорово? Змініть ситуацію. Малюйте разом з малюком та опрацьовуйте свої дитячі «недивні» моменти. Як каже психолог Світлана Ройз: Ніколи не пізно мати щасливе дитинство!Джерело: giphy.com

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

  1. Набір різних фруктів (якщо немає алергії)
  2. Новорічний пряник з декором
  3. Гра для сім’ї

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Подивіться, як наш Новорічний календар надихнув блогерів та яке диво-чудесне вони влаштували для своїх діток! Вирішіть, що ви реалізуєте в тому році і зробіть це!

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

У мами та тата починається дуже клопіткий час. Але ми приготували для тебе гарні фільми та мультики: Санта просив передати, що сьогодні можна дивитися на своє задоволення.

Санта

Джерело: freepik

ЗАПИСКИ НА ЯЛИНЦІ

Розвісьте на ялинці разом з іграшками конвертики або записки з іменами тих, кому ви підготували подарунки. Усередині записки напишіть приємне побажання та місце, де схований подаруночок.

подарунки на Новий рік

Джерело: masterpodelok.ru

НОВОРІЧНИЙ КРОСВОРД 

Для великої компанії або з дітьми можна зробити новорічний кросворд, в результаті розгадування якого виділене слово давало б відповідь на місце, де захований подарунок.

Для дітей кросворд може бути дуже простим, а для дорослої компанії під час його складання можна згадати веселі спільні історії, жарти та кумедні казуси, які знайомі всім присутнім.

ЛАБІРИНТ З НИТКИ

Візьміть великий клубок ниток, один кінець прив’яжіть до подарунка, іншим обв’яжіть всі предмети в кімнаті: стіл, ніжки табуреток, диван, заплутайте нитку на підлозі і т.д. Так, щоб знайти подарунок, людині потрібно буде слідувати за ниткою та знайти місце, куди вона веде.

подарунок на Новий рік

Джерело: Instagram @lubasavkina

Для дітей можна ускладнити завдання: візьміть 3 різнобарвні нитки або стрічки, до подарунка прив’яжіть тільки одну і заплутайте їх по всій кімнаті так, щоб дитині було складно розібратися, не слідуючи за «лабіринтом». Дві зайві нитки можуть йти в глухий кут або вести до невеликих втішних сюрпризів, наприклад, солодощів.

КАРТА СКАРБІВ

Діти люблять пригоди! Створіть їх на Новий рік, вручаючи подарунок!

Візьміть великий аркуш паперу, вилийте на нього каву або чай, щоб зістарити та підпаліть його краї. Після цього намалюйте на аркуші план вашого будинку або квартири, а місце, де захований подарунок, позначте червоним хрестиком.

Потім сховайте карту в порожню пляшку шампанського і поставте під ялинку, або придумайте легенду, як знайшли її у старих книгах під час збирання.

як вручити подарунок на НР

Джерело: babyblog.ru

ПОДАРУНОК НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛЬЦІ

Гарно подарувати подарунок можна, прив’язавши його до десятка повітряних куль. Якщо подарунок легкий, а кульки гелеві, він підніметься в повітря під стелю.

Якщо подарунок великий і важкий, прив’яжіть до нього гелеві кулі, і прикріпіть до кожної записку з побажанням.

новорічний подарунок

Джерело: 7darov.com

ГРА «ХОЛОДНО-ГАРЯЧЕ»

Гра «Холодно-гаряче» ідеально підійде для вручення подарунка для малюків. Сховайте подарунок у кімнаті та попросіть дитину знайти його. Якщо малюк підходить близько до місця, де на нього чекає сюрприз, ми говоримо «тепло», якщо стоїть зовсім поруч, говоримо «гаряче», а якщо йде в зовсім інший бік говоримо «холодніше, холодніше, дуже холодно!»

КОРОБКА-СЮРПРИЗ

Якщо ви хочете подарувати щось невелике, але дороге, можете пожартувати над людиною і запакувати презент у кілька великих коробок і скласти їх одна в одного! Нехай момент інтриги тягнеться трохи довше!

Коли вручаєте подарунок, скажіть: «Цього року я вирішив презентувати тобі щось недороге, зате велике». Нехай людина здивується, коли дізнається, що все вийшло навпаки!

подарунок в коробці

Джерело: alibaba.com

Також можна взяти одну велику коробку і скласти в неї 10 маленьких коробочок. Головний подарунок покласти в одну з коробок, інші наповніть записками з побажанням, мандаринками, цукерками і милими сувенірами. Нехай людина поступово відкриває коробочки, доки не знайде головний сюрприз!

новорічний подарунок

Джерело: smythson.com

ПІД ОРИГІНАЛЬНОЮ ЯЛИНКОЮ

Оригінально вручити подарунок можна, поставивши його під креативною ялинкою, зробленою своїми руками.

Ви можете склеїти таку з паперу, порізавши її «гілки» на клаптики. На кожному такому клаптику напишіть маленьке побажання чи комплімент, за що ви стали любити людину цього року ще більше!

вручити подарунки дитині на новий рік

Джерело: diynetwork.com

Ялинку можна зробити із вирізаних сніжинок, а всередині кожної написати приємні слова!

як вручити нг подарунки

Джерело: thewhoot.com.au

Ура! До Нового року залишилось 2 дні. Скоро все відбудеться 🙂


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты