Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276739"]
Досуг

Новорічні вироби з дітьми: 9 ідей для святкових аплікацій

0
Подарунки на Новий Рік 2023 неодмінно порадують родичів, якщо їх зробить своїми руками ваша дитина. Пропонуємо використовувати аплі�

Подарунки на Новий Рік 2023 неодмінно порадують родичів, якщо їх зробить своїми руками ваша дитина. Пропонуємо використовувати аплікацію для створення ексклюзивних новорічних листівок та шедеврів, які бабуся з дідусем точно оформлять у рамочку! А що малюк? Він відчує себе творцем усієї цієї краси: ще один плюсик у скарбничку впевненості в собі…

Новорічні вироби з дітьми: 10 ідей для святкових аплікацій

Джерело: canva.com

Щоб через кілька років отримати самостійну людину, вже зараз потрібно зрозуміти, що правила правилами, техніка безпеки — святе, але дати можливість малюкові досліджувати і створювати все ж таки дуже важливе завдання батьків. Для цього, звичайно, необхідно створити безпечний простір і надати можливість творити!

Особливо важливо проконтролювати, чи все гаразд у зоні досяжності малюка, доки не почалася передноворічна метушня. Побутова хімія, ялинкові прикраси, ліки і все колюче-ріжуче повинні бути далеко-далеко. Також слідкуйте за тим, куди ви ставите посуд, коли готуєте. Потрібно – на далекі конфорки. Звичайно, необхідно навчити дитину користуватися ножицями, розповісти, що клей неїстівний, коли ви приступаєте до виробів.

Санта у будь-якому разі привітає малюка, але в записочці залишеній на підвіконні, може бути питання: «Згадай моменти у році, що минає, якими ти пишаєшся» або «Подумай, кому ти хотів би подякувати»… Нехай мама пояснить, як це приємно — допомагати, дякувати, робити подарунки, радувати…


новий рік

Джерело: instagram @aviruspray

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

 1. Квитки на новорічну виставу
 2. Нові рукавички, що не промокають
 3. Сніжколіп (спеціальний пристрій для ліплення сніжків)

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Разом з малюком напишіть список тих людей, кого ви хочете привітати з Новим Роком 2023. Вирішіть, який виріб даруватимете кожному, що напишете в побажаннях…

Передноворічна атмосфера сприяє тому, що ми починаємо балувати малюків. «Все найкраще – дітям, а собі – що залишилося»… Це неправильно. Дитина, яку не карали фізично, не принижували образливими словами, всіляко підтримували, буде найкращою в світі. Поясніть, що список прекрасних людей є великим. Мама та тато теж у нього входять. Займаючись щодня з дитиною, дайте право сказати: «Я втомилася — зроби це сам». Нехай тато розповість малюкові, що мама теж чекає на подарунок від Санти і неодмінно отримає його!

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Подивися наші ідеї для аплікацій та зроби дещо у подарунок бабусям-дідусям або іншим людям, яких хочеш порадувати перед Новим Роком.

НОВОРІЧНІ МАЛЮНКИ ТА АПЛІКАЦІЇ

Розмиті ялинки

Такий новорічний дитячий малюнок виглядає просто казково, особливо на вікнах! А робиться дуже просто!

Вам знадобиться:

 • тонкий білий папір або великі фільтри від кавомашини
 • фломастери, маркери
 • пульверизатор із водою
дитячі малюнки на новий рік

Джерело: craftymorning.com

Виріжте з паперу великі ялинки і нехай дитина прикрасить їх за допомогою фломастерів, як мозаїку, розбивши по секторах. Тут уже хай працює дитяча фантазія! Потім покладіть малюнок на стіл і рясно оббризкайте його водою з пульверизатора, щоб межі кольорів розмилися.

різнокольорові ялинки малюнок

Джерело: craftymorning.com

Чарівний малюнок, що зникає

Покажіть малюкові такий дивовижний експеримент, у якому паперова ялинка стає кольоровою за лічені секунди!

ялинка

джерело: Instagram @deti_doma

Роздрукуйте на кольоровому принтері малюнок ялинки з іграшками та вкладіть його у файл. Потім на файлі зверху обведіть малюнок контуром перманентним маркером! Тепер покладіть у файл зверху на кольоровий малюнок білий аркуш паперу, повільно його витягуйте та насолоджуйтесь чарами!

Аплікація «Зефір із помпонів»

Таку аплікацію зможуть подужати навіть найменші дітки!

Вам знадобиться:

 • різноколірний картон
 • білі помпони або вата
 • тонка атласна стрічка
 • ножиці
 • клей ПВА та клейовий пістолет
аплікація з помпонами

Джерело: craftymorning.com

Процес:

 1. На картоні будь-якого кольору намалюйте з дитиною контур чашки та виріжте її ножицями. З коричневого картону виріжте овал і наклейте зверху на чашку у верхній частині.
 2. На поверхню «какао» — коричневий овал, приклейте кульки з вати або помпони з білих ниток.
 3. Приклейте чашку на аркуш кольорового картону та прикрасьте її стрічкою!

Ялинка на шнурівці

З одноразових тарілок можна зробити не лише безліч креативних новорічних виробів з дітьми! Також можна розвивати моторику дитини та змайструвати ось таку ялинку зі шнурівки!

Посередині тарілки виріжте трикутник, діркопробивачем для ременів або простим для паперу, зробіть дірочки з боків від нього. Зелений шнурок закріпіть скотчем на звороті тарілки та шнуруйте вашу ялинку!

Кінець шнурка також закріпіть скотчем і прикрасьте ялинку зверху помпонами або гудзиками за допомогою клейового пістолету!

виріб ялинка

Джерело: Instagram @mamavkurse

Аплікація «Санта»

З ватних дисків, якими ми змиваєте косметику, можна зробити з дитиною милу аплікацію – портрет Санти!

Виріжте з білого паперу коло, приклейте його на кольоровий картон, нехай на ньому дитина намалює обличчя чарівника, а потім зверху червоною гуашшю намалює йому шапку.

Приклейте ватяні диски на обличчя Санти, як показано на малюнку, розріжте один з дисків і приклейте 2 половики як вуса!

виріб санта

Джерело: Instagram @mamavkurse

Аплікація з ватних паличок

Проста та бюджетна аплікація може вийти з ватних паличок!

Придумайте з дитиною, що саме ви хочете намалювати: найкраще виходять будиночок, дерево, олень.

Виріжте деякі деталі із простого білого паперу, наприклад, хмари та кучугури снігу, і приклейте їх на контрастний кольоровий папір: вибирайте темно-синій або чорний!

Щоб створювати гарні гілки дерев та роги оленя, палички можна підрізати. Приклейте їх до паперу на звичайний клей ПВА або силікатний клей.

аплікація ватними паличками

Джерело: Instagram @mamavkurse

Малювання на клеї ПВА

Для малюнку використовуйте спеціальні дитячі фарби у тюбиках або розведену гуаш. Після малювання таку картину можна висушити, і вона стане новорічною наклейкою на вікно! Але для цього малювати потрібно не в посуді, а на файлі, клейонці або фользі.

малювання на клеї пва

Джерело: Instagram @all4mammy

Малювання йоржиком чи ватними паличками

За допомогою простого йоржика для посуду або невеликим пучком ватних паличок можна намалювати з малюком такий креативний новорічний віночок і прикрасити його бантом, приклеєним на двосторонній скотч. Бантик можна зробити зі стрічки або домалювати його фарбою.

новорічний малюнок ватними паличками

Джерело: craftymorning.com

Приємної вам творчості та чарівного настрою на цілий день!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты