Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276496"]
Досуг

Святкові листівки своїми руками: 5 простих ідей

0
Традиція підписувати вітальні листівки на Різдво повертається! Тільки не якісь магазинні, а зроблені своїми руками, прикрашені та

Традиція підписувати вітальні листівки на Різдво повертається! Тільки не якісь магазинні, а зроблені своїми руками, прикрашені та наповнені найтеплішими побажаннями.

Різдво, дівчата Святкові листівки своїми руками: 5 простих ідей

Джерело: Freepik

Вітання, написані на саморобних листівках – це безцінний подарунок. Тут і творчий підхід, і, звичайно, завдання для Всесвіту… Залучайте дитину до виготовлення таких листівок, щоб усі добрі побажання, написані на них, швидше збувалися. Всесвіт зазвичай прислухається до малечі – у них особливі стосунки. До речі, не забувайте залишати невеликі подарунки дитині із записками від Святого Миколая чи Санти. Там теж можуть бути не лише завдання, а й побажання удачі чи похвала.

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ:

 1. Розмальовки
 2. Воскові олівці, фломастери, ручки з блискітками, набір фарб
 3. Гліттер

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ:

Дитина може зробити листівку самостійно, намалювавши, що вважатиме за потрібне, або використовуючи аплікацію. Так, це не завжди ялинка, сніг та Санта, але бабуся зрадіє і пальмі на березі моря, повірте! Якщо малюк ще не вміє писати, ви можете разом придумати, що побажати татові, бабусі чи дідусеві, а потім ви напишите простим олівцем друкованими літерами, а дитина нехай обведе фломастером або ручкою.

До речі, листівку теж можна зробити за мотивами. Вам потрібно взяти готову красиву листівку, а дитині – зробити сніг та іній на гілках з манки, кучугури з вати, зірки – зі шматочків фольги або нехай розфарбує все блискітками.


Новорічні вироби, Новорічні вироби своїми руками, Новорічні листівки своїми руками, Новий рік 2021. Новий рік своїми руками, Новий рік з дітьми

Джерело: giphy.com

Коли дитина робить щось разом з батьками, причому всі у хорошому настрої і підтримують один одного, у неї виробляється дуже потрібний і корисний гормон — окситоцин. Це гормон прихильності, близькості… Саме він робить маленьку особистість сильнішою і пізніше перетворює вашу дитину на спокійну і сильну дорослу людину. А ще з таких моментів виходять найсолодші спогади про дитинство. Уявляєте, як через 20 років ваша донечка дивитиметься на ці листівки?

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ:

Запропонуйте малюкові зробити різдвяні листівки своїми руками для бабусь та дідусів! Так ви не тільки порадуєте родичів, але й весело проведете час з дитиною, наповнюючи будинок святковою атмосферою. Пропонуємо кілька простих, але гарних ідей для дитячих hand made листівок.

Листівки з паперу

Щоб зробити новорічну листівку з такими красивими об’ємними ялинками, вам знадобиться:

 • щільний кольоровий картон
 • кольоровий папір
 • клей
новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Така листівка виглядає дуже красиво і оригінально, а зробити її можна за 15-2 хвилини!

 1. Для початку виберіть фон листівки та зігніть аркуш картону відповідного кольору навпіл. Потім візьміть яскравий контрастний папір (можна використовувати обгортковий) і зробіть з нього 5 трикутників різного розміру, як показано на фото.
 2. Щоб зробити великий трикутник, зігніть лист А4 в 4 рази і загніть краї трикутника, що вийшов, вниз. Для маленького трикутника проробіть все те саме, але за основу візьміть 1\4 частину листа.
 3. Складіть із трикутників ялинку і приклейте кожен до вашої порожньої заготовки з картону. На верхівку ялинки приклейте зірку з кольорового паперу іншого кольору.

Усередині такої листівки можна написати теплі побажання та приклеїти маленькі паперові сніжинки для декору. Але можна й навпаки — написати вітання на тильній стороні. Тоді для оформлення розвороту пропонуємо таку чудову ідею!

Як зробити новорічну листівку з кольорового паперу своїми руками:

Щоб такий гарний виріб у вас напевно вийшов, прокоментуємо:
 1. Потрібно розрізати 6 смужок, довжина яких співпадатиме з довгою стороною листа кольорового паперу (у всіх смужок довжина однакова), а ширина — 7, 6, 5, 4, 3 і 2 см.
 2. Кожну смужку скласти гармошкою у 2 см. Кожну гармошку приклеїти на клей або двосторонній скотч так, як показано на відео.

Листівки з кольоровим скотчем

Для листівки вам знадобиться:
 • кольоровий картон
 • різнокольоровий скотч та клейкі стрічки
новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Різнокольоровий скотч зараз можна купити в будь-якому великому магазині канцелярії, а прикрасити ним можна що завгодно! Наприклад, зробити таку гарну листівку з дитиною. Для цього просто наріжте клейку стрічку на шматочки різного розміру та приклейте по черзі від маленького до великого у вигляді ялинки.

Для додаткового декору поверхню листівки можна змастити клеєм-олівцем та посипати блискітками або конфетті.

Листівки з ґудзиками

Для такого новорічного виробу своїми руками вам знадобиться:

 • кольоровий картон
 • нитки, стрічки
 • різнокольорові ґудзики різного розміру
новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Ґудзики – універсальний матеріал для творчості! З їхньою допомогою, озброївшись фантазією, можна викласти на листівці будь-який новорічний візерунок: Санту, ялинку, сніговика, оленя тощо. А щоб виріб не був нудним, прикрасьте малюнок стрічками або доповніть клаптями тканини.

Листівки з кольоровими відбитками

Для таких креативних листівок чи плакатів вам з дитиною знадобиться лише фарби та уява! Створюйте різні новорічні образи з відбитків долонь або ступнів: ялинку, Санту, оленів, і домальовуйте елементи, що бракують, для малюнка.

На листівці особливо оригінально виглядатиме відбиток долоні у вигляді бороди Санти. Крім того, така листівка дуже порадує бабусь, які трепетно ​​ставляться до виробів своїх онуків.

Також можна зробити постер у вигляді ялинки за допомогою відбитків долонь та повісити його у передпокої як декор!

новорічні вироби, новорічні вироби своїми руками, новий рік 2024

Джерело: Instagram @mamavkurse

Якщо ви хочете дуже здивувати свого малюка і змусити його ахнути, пропонуємо разом спорудити ось таку «нескінченну листівку»! Дитина точно гратиме нею кілька днів, а потім ще й показуватиме всім родичам та друзям із дитячого садка.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты