Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276733"]
Досуг

Різдвяна ялинка: 7 оригінальних ідей для декору

0
Сьогодні чудовий день для того, щоб прикрасити ялинку! Разом з дитиною подивіться наші варіанти ялинкових іграшок, надихайтеся та �

Сьогодні чудовий день для того, щоб прикрасити ялинку! Разом з дитиною подивіться наші варіанти ялинкових іграшок, надихайтеся та робіть! І пам’ятайте: це не математика. З чітких правил лише одне: «Отримуйте задоволення від процесу — і тоді результат вас теж здивує!»

Різдво Різдвяна ялинка: 7 оригінальних ідей для декору

Джерело: Freepik

Щоб прикрашання ялинки стало святом і ще однією розвагою, малюк має стати активним учасником процесу, а не з побоюванням дивитися на дорогоцінні кулі, яких не можна торкатися. Зробіть спеціальну коробку з іграшками, що не б’ються, і нехай дитина розвішує їх туди, куди дістане.

Замініть «Не чіпай — розіб’єш!» на «Як ти думаєш, куди нам це повісити?»

Насамперед перевірте, чи досить стійка ваша ялинка. Якщо ні, то не починайте прикрашати, не зміцнивши деревце як слід. Другий етап – гірлянда з лампочок (увімкніть, щоб подивитися, чи рівномірно ви їх розподілили), потім – верхівка, кулі (починайте з великих), а в самому кінці – дощик та намисто.


Новорічна ялинка

Джерело: pixabay.com

  Ідеї ​​для подарунків

  1. Смачні прикраси (одну частину можна з’їсти, а іншу обернути фольгою і повісити на ялинку).
  2.  Новорічний декор.
  3. Сюрприз від бородатого чарівника, який ваш малюк знайде з ранку під подушкою.

Завдання для батьків

Започаткуйте традицію — щороку купувати кілька нових іграшок на ялинку, таким чином поповнюючи та збільшуючи свою домашню колекцію. Нехай дитина також бере участь у виборі прикрас. Коли на ялинці багато різних іграшок, дітям цікаво ходити навколо неї та розглядати їх.

Прикрашаючи ялинку з дитиною, не чекайте тиші та порядку. Будуть і розбиті кульки, і повна відсутність симетрії, і три кулі на одній гілці… Дозвольте вашому дизайнеру прикрасити деревце так, як він хоче. Не забудьте додати: «Мені важлива твоя думка!». Заспокоюйте себе: «Він художник, він так бачить!» або «Це просто дитина — нормально, що вона розбила мою улюблену кулю…» Навіть якщо процедура затягнулася, безлад розрісся та з розбитих куль вже утворилася невелика гірочка, скажіть дитині: «Я люблю тебе! Якби мені запропонували вибрати будь-яку дитину на Землі, я б знову обрала тебе!

 Завдання для дитини

Разом із батьками прикрась різдвяну ялинку або соснові гілки у вазі. Нагадай, щоб мама або тато поставили класні святкові мелодії! Як прикрасити ялинку? Найкращі ідеї новорічного декору. Надихайтеся!

Різноколірна ялинка

Прикрасьте ялинку іграшками різних кольорів, форм та текстур! Плюс такого декору полягає в тому, що дитина може сама вибирати, куди яку кульку вішати й не підбирати іграшки за кольором.

прикрасити ялинку на новий рік

Джерело: hgtv.com

прикрасити ялинку на новий рік

джерело: countryliving.com

 Ялинка-веселка

Дизайн-градієнт не втрачає своєї популярності й активно використовується у великих торгових центрах та на вітринах брендових магазинів. Але ви можете спробувати вбрати таку ялинку у себе вдома, відсортувавши іграшки за кольорами!

новорічна ялинка 2024

Джерело: hoomrun.com

новорічна ялинка 2024

Джерело: countryliving.com

 Еко-ялинка

Скляні кулі дуже тендітні й ваша ялинка може не дожити до Різдва, якщо дитина дуже активна. Пропонуємо прикрасити новорічне дерево екоприкрасами! Зробіть з крихіткою іграшки з сушених цитрусових і розмістіть їх на ялинці разом з паличками кориці, цукерками та печивом на нитках.

новорічна ялинка

Джерело: hgtv.com

Замість класичного дощику ялинку можна декорувати широкими кольоровими стрічками: це додасть їй об’єму!

декор новорічної ялинки 2024

Джерело: hgtv.com

Також дуже красиво виглядають іграшки з шишок та гірлянди з волоських горіхів!

новорічна ялинка

Джерело: countryliving.com

 Біла гама

Монохромні ялинки, вбрані в одній кольоровій гамі виглядатимуть дуже стильно і підкреслюватимуть дизайн вашого інтер’єру в залежності від вибраного кольору.

Щоб нарядити новорічну ялинку в білій гамі, використовуйте штучний сніг (посипте ним гілки дерева), снігові прикраси з вати, маленькі білі сніжинки з паперу та 3-Д сніжинки, помпони з білих ниток та цукерки у срібній фользі.

Також для декору підійдуть іграшки із солоного тіста, гіпсові іграшки, вогники білого кольору та будь-які інші прикраси біло-срібної гами.

новорічна ялинка

Джерело: countryliving.com

новорічна ялинка

Джерело: housebeautiful.com

новорічна ялинка

Джерело: housebeautiful.com

Червона гама

Прикраси червоного кольору можна поєднувати з білими, золотими або срібними, але не змішувати інші яскраві кольори. На такій ялинці красиво виглядатимуть червоні стрічки, об’ємні банти, пофарбовані іграшки із солоного тіста, солодощі, упаковані в червоний подарунковий папір. Вогники на такій ялинці повинні бути двоколірними, щоб підкреслити монохромність стилю.

новорічна ялинка

Джерело: countryliving.com

новорічна ялинка

Джерело: marthastewart.com

  Фіолетова гама

Якщо цього року ви раптом захотіли чогось новенького на ялинці, прикрасьте її у фіолетовій гамі! Цей колір дуже незвичайний, крім того, він символізує творчий початок та енергетичний потенціал. Психологи навіть запевняють, що фіолетовий здатний підіймати самооцінку. Ви ж хочете, щоб усе це у вас було в новому році!

Кольори на ялинці можуть варіюватися від ніжно-фіолотового до насиченого чорнильного: чим більше буде відтінків іграшок, тим красивіше виглядатиме святкове дерево.

Фіолетові іграшки комбінуйте з рожевими, малиновими, золотими, срібними, білими та темно-синіми.

Якщо іграшок таких відтінків у вас небагато, декоруйте ялинку срібним, фіолетовим або білим дощиком та білою гірляндою з вогниками.

новорічна ялинка 2024

джерело: hgtv.com

новорічна ялинка 2024

Джерело: housebeautiful.com

новорічна ялинка 2024

Джерело: housebeautiful.com

 Новорічні вогники

Не менш казково виглядає ялинка, яка сяє тисячею вогнів! Прикрасьте дерево дуже скромно, щоб іграшок було мінімум, а потім обмотайте його кількома гірляндами з різнокольоровими вогниками. Можна розташувати світлодіодні гірлянди різних кольорів на кожному ярусі ялинки, щоб вони запалювалися по черзі.

новорічна ялинка 2024

Джерело: verawedding.net

новорічна ялинка 2024


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты