Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276851"]
Досуг

Дитячі книги про зиму та Новий рік: 7 чарівних казок

0
Сучасні дитячі книги дарують надію на те, що наші діти таки читатимуть. З'явилося багато якісної дитячої літератури, від читання як�

Сучасні дитячі книги дарують надію на те, що наші діти таки читатимуть. З’явилося багато якісної дитячої літератури, від читання якої батьки одержують задоволення! До чого тут батьки? Вони дуже до чого!

Дитячі книги про зиму та Новий рік: 10 чарівних казок

Джерело: canva.com

За всіх часів (і тоді, коли комп’ютерами ще й не пахло, і сьогодні) були сім’ї, де діти читали і були інші, де ні. Психологи стверджують, що найпростіший і найнадійніший спосіб допомогти дитині полюбити книги — читати самому. Увага! Не тільки дитині вголос, а й собі, про себе… І тут ось головна хитрість: процес має приносити дорослому задоволення. Лише так це працює! Якщо ви читаєте для галочки, тому що потрібно чимось блиснути в компанії або у вас підготовлений список дитячої літератури, і ви йдете по пунктах, справи не буде.

Знайдіть книгу, яку ви по-справжньому полюбите. Спочатку – дорослу, потім – дитячу. Поділіться з дитиною своїм захопленням. Малюк не відмовиться вас вислухати – це точно. І то буде перший крок до розвитку уяви та розуміння того, що навчитися у дорослого можна (і це буває дуже цікаво), а ще можна опинитися в іншій країні та часі, просто гортаючи сторінки (і це теж дуже цікаво)!

ІДЕЇ ​​ДЛЯ ПОДАРУНКІВ

  1. Подушка та плед із новорічним орнаментом (щоб закутатися як слід, коли читаєте).
  2. Дитячі новорічні книжки (вибирайте із нашого списку).
  3. Улюблений книжковий герой (м’яка іграшка, лялька, тематичний конструктор тощо).

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

Згадайте вашу улюблену дитячу книгу про Новий рік. Розкажіть дитині про те, як ви її читали та за що саме полюбили. Якщо вона збереглася, неодмінно покажіть дитині і прочитайте їй. Якщо ні, скоріше вивчіть наш список дитячої літератури та купіть дитині кілька хороших книг, які вам сподобаються.


Можна також вирушити слідами героїв, влаштувати захоплюючу квест-прогулянку, наприклад, у найнесподіваніших місцях знаходити послання та мініподарунки від улюблених персонажів з яскравими побажаннями та порадами, як цікаво та весело провести наступний рік, що потрібно робити, щоб бути здоровим та щасливим … (тут фантазія мами і тата повинна працювати виходячи з книжкових переваг маленького читача).

дитячий травматизм, травма ока, очі дитини, гра в сніжки, дитяча безпека, зимові ігри, зима 2019, як убезпечити дитину від травм взимку

Джерело: Pixabay

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ

Влаштуйся зручніше, обійми матусю чи татка, слухай і уявляй усе, про що розповідається у казці. Цю історію склали спеціально для тебе.

7 дитячих книг з новорічною тематикою для ваших малюків 🙂Вибирайте свою або кілька!

 «НОВОРІЧНА КНИГА КРОЛЯЧИХ ІСТОРІЙ»

Автор: Женев’єва Юр’є

У цій чудовій книзі на дитину чекає багато захоплюючих пригод з життя кролячої родини! Ви з дитиною прочитаєте про те, як кроленя Сироїжик сходив на бал, катався з гірки на санчатах і танцював на снігу з друзями-кроленятами.

 «НОВОРІЧНА КНИГА КРОЛЯЧИХ ІСТОРІЙ»

«РІЗДВО У БУДИНОЧКУ ПЕТСОНА»

Автор: Свен Нордквіст 

Напередодні Різдва у Петсона так багато підготовчих справ, але він підвернув ногу і тепер не може все встигнути. Хто ж допоможе йому та його кошеняті нарядити ялинку та приготувати святковий стіл?

«РІЗДВО У БУДИНОЧКУ ПЕТСОНА»

«КОЛИ ПРИХОДИТЬ РІЗДВО»

Автор: Луїза Мей Олкот

Коли ж приходить Різдво? Тоді, коли випадає сніг, щипає мороз? Коли готовий святковий стіл? Коли око милують різнобарвні різдвяні вогники? Коли всі люди здорові та щасливі й обдаровують одне одного дорогими подарунками?

Мабуть, що ні. Різдво приходить тоді, коли ми вчимося від маленького Ісуса любові та співчуття до ближнього. Коли вміємо побачити скрутне становище вбогої людини і простягаємо руку допомоги. Диво різдвяної ночі творять не величні слова і подарунки, а тихий дитячий шепіт вдячності і віра в те, що добро завжди перемагатиме зло.

«КОЛИ ПРИХОДИТЬ РІЗДВО»

«ДЕ САНТА?»

Автор: Браєн Джонс

Які книги найбільше люблять діти? Звісно, з неймовірною кількістю якісних, яскравих та цікавих ілюстрацій. А ця книга просто створена для допитливих і непосидючих діток. Завдяки ній дитина навчиться концентрувати увагу, спостерігати, логічно мислити. У книзі пропонуються не складні завдання, які зацікавлять малюка. «Де ховається Санта» ідеально підходить для новорічного подарунку. Проводити з малечею час разом і з користю можна завдяки цій серії книг «Подивись і знайди».

«ДЕ САНТА?»

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯЛИНКИ»

Автор: Оксана Була

Усі дерева народжуються влітку. Серед них і ялинки. Ялинковий туконі дбає, щоб до зими вони підросли і зміцніли. Проте одна ялинка виростає таки серед зими, і завжди невідомо, де ж вона з’явиться. Лише куріпковому туконі під силу знайти її. Отож, коли народжується особлива ялинка, її прихід святкують усі лісові мешканці. Адже це особливий день — день народження всіх туконі.

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЯЛИНКИ»

«РІЗДВОЗАВР ТА ЗИМОВА ВІДЬМА»

Автор: Том Флетчер

Вільям дивним чином опиняється в майбутньому і дізнається, що в ньому немає Різдва – улюбленого свята хлопчика та його батька. Він не може повірити, що існування Санти, ельфів та магічних оленів опинилося під загрозою через головного нечемнюха – містера П.

 

РІЗДВОЗАВР ТА ЗИМОВА ВІДЬМА

«ГНОМ НА ЙМЕННЯ  ПОК»

Автор: Якоб Штрайт

Гном на ймення Пок не такий, як усі, – це одразу помітно по його незвичних ніжках. Тихий і сумирний, одного разу він наважується проявити себе. З цієї миті з ним починають відбуватися дивовижні події: Пок пізнає цінність дружби та підступність ворогів, відкриває таємниці глибин Землі та самої Вогняної Кузні, подорожує у дивне Царство Людей, у якому є дещо таке, що може змінити всю Землю. Казка відомого вальдорфського вчителя та письменника Якоба Штрайта звертається до дітей від 6 років.

ГНОМ НА ЙМЕННЯ  ПОК

Приємного читання!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты